Wpis z mikrobloga

505 896 + 8 + 57 = 505 961

W odwiedzinach we #wloclawek

8 - wziąłem Mamę na punkt widokowy (nową wieżę za Wisłą). Prześwitująca 20m pod nogami przestrzeń jak zwykle spowodowała lekkie ugięcie kolan :D
Za to przy okazji odkryłem wariant podjazdu, wzdłuż głównej drogi. Co prawda w drugiej jego połowie jest z 200m po gruzie i piachu i kolejne z 200 po trylince, ale za to prawie kilometr dobrej ściany.

57 - krążyłem na peryferiach miasta, wjechałem 4x na skarpę różnymi drogami, w tym wariantem odkrytym w piątek. Poza tym, standardowo - droga za mostem, droga za tamą + leśna pętla wioskami. Ten pierwszy podjazd strasznie mnie wymęczył, jak nigdy ciężko było mi złapać oddech, a potem pół drogi dokuczliwy kaszel. Dopiero teraz wieczorem czuję że gdzieś się chyba pochorowałem w przeciągach :/

--------------------

#kwadraty

6 nowych kwadratów włocławskich (mam nadzieję że od nowego sezonu przeniosę tam zbieractwo) i jeden pieszy wczoraj w Gdańsku

Max square: 26x26 (-)
Max cluster: 1012 (-)
Total tiles: 3539 (+7)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 505 896 + 8 + 57 = 505 961

W odwiedzinach we #wloclawek

8 - wziąłem ...

źródło: 6zwUPDHSPVHxPniuUcreQ0WYw8utmXnLBQVDUoyBvsA-2048x1155

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Tego podjazdu obok pomnika cudu nad Wisłą to nigdy nie zrobią.


@BronislawCzevak: a szkoda, bo rowerowo byłaby to fajna ściana w całości licząc od podnóża, dwa że dojazd do wieży i pomnika dużo lepszy, trzy że można by łatwo ominąć tę nową DDRkę wzdłuż Lipnowskiej, która szczególnie w dół to za bezpieczna nie jest (poparkowane auta, ludzie wyjeżdżający i wjeżdżający w posesję, nieogarnięci piesi)
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Legendarna Lipnowska. Ona przed remontem była bezpieczniejsza bo po tym zniszczonym chodniku jechało się wolniej. Chyba nawet po remoncie nią zdarzyło mi się jechać i tak, jest mało bezpieczna. Ja i tak jestem w szoku, że tyle ścieżek powstało. Pamiętam z 10/15 lat temu to były dwie. Jedna na Azoty druga na Cmentarz xD
  • Odpowiedz