Wpis z mikrobloga

W nawiazaniu do mojego wczorajszego wpisu, że Rosjanie, z którymi poznałem się na wakacjach, to mili ludzie:

Pokazałem im masę hejtu. Jaki spłynął na mnie i na nich w komentarzach (przetłumaczyłem na angielski. Normalnie znają język, to wykształceni ludzie) - są mega zdziwieni. Nie mają absolutnie nic do Polaków, bardzo lubią nasz naród. Powiedzieli, że to straszna szkoda, że przez Ukrainę jesteśmy tak poróżnieni, a niektórzy taki jad wylewają z siebie. Musiałem przyznać im rację... No nic, dzisiaj będziemy imprezować ostrzej bo pierwsze lody przełamane, serio super ludzie, nie ma co o polityce gadać :)

#ukraina #rosja #wojna #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W nawiazaniu do mojego wczorajszego wpisu, że Rosjanie, z którymi poznałem się na wakacjach, to mili ludzie:


@Borokk: A co ci Rosjanie robią na wakacjach? Czemu nie bronią Kurska?
  • Odpowiedz
Powiedzieli, że to straszna szkoda, że przez Ukrainę jesteśmy tak poróżnieni


@Borokk: a nie przykro im, że zrazili do siebie swój bratni naród?

- Wiele razy mówiłem, że Ukraińcy i Rosjanie to bratnie narody, nawet więcej, w ogóle uważam, że jest to w istocie jeden naród ze swoją specyfiką - kulturową, językową, historyczną - ale w istocie jeden naród - powiedział Putin
  • Odpowiedz
@Borokk: xD no taka tylko inna opinia, zły zachód znowu zmusił biednych, pokojowych rosjan do napadnięcia na mniejszego sąsiada, anektowania jego terytorium i "wymazania z powierzchni ziemi". Ot, inny punkt widzenia, jak Niemców w 1939.

Biedni ci Rosjanie, wiecznie zmuszani przez zły zachód... daliby im wszyscy spokój. Przekaż sympatycznym towarzyszom że łączymy się z nimi w bólu, niczym bydlęce wagony którymi byli zmuszeni wywozić naszych pradziadów na Sybir. Stop rusofobii!
  • Odpowiedz
Powiedzieli, że to straszna szkoda, że przez Ukrainę jesteśmy tak poróżnieni


@Borokk: Mordo, to nie przez Ukrainę. Winne jest NATO, faszystowski zachód i американцы конечно, такие хорошие люди, должны помочь нам и присоединить Польшу к русскому миру.
  • Odpowiedz
@Borokk: Rosjanie są spoko ale głównie ci którzy mieszkają w Polsce od lat i nie utożsamiają się z Rosją uważają się za Polaków pochodzenia Rosyjskiego ale oni mieszkają u nas od lat a nie od kiedy zaczęło im się w dupie palić (pobór). Coś jak Irańczycy w Polsce którzy gardzą hierokratycznym reżimem w Iranie i nie chcą mieć z tym rządem nic wspólnego albo Białorusini mieszkający w Polsce. Znam jednego
  • Odpowiedz
@Borokk: Tak tak towarzyszu, gdybyśmy tylko wiedzieli dlaczego w Polsce tak nie lubi się Rosjan. Cóż to może być za przyczyna, no ja zupełnie nie wiem xD
A teraz wracaj srać do dziury w ziemi i bronić kurska kacapski odpadzie.
  • Odpowiedz