Wpis z mikrobloga

Gdybym był posłem, chciałbym mieć takich wyborców jakich ma #konfederacja

Można olewać swoje obowiązki, pobierać dodatki i hajs na biuro a oni tak będą go bronić bo przecież zrezygnował z głównego uposażenia więc nic nie musi. Ustawa nakazuje brać udział w glsoowaniach? Panie jaka tam ustawa.

Żadna inna partia tak nie pluje na swoich wyborców i nie robi z nich idiotow w takich stopniu jak Konfedepisowcy.

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
pawelczixd - Gdybym był posłem, chciałbym mieć takich wyborców jakich ma #konfederacj...

źródło: image_picker_575B6F1F-EC5B-418C-A5B0-4D812416CF85-11963-00000571AD1F7289

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawelczixd: Chciałbym mieć takich wyborców jakich ma PO/PIS.Rozkradać,robić wałki,ustawiać rodzinki na swoim cokolwiek zrobię najwyżej ławka rezerwowych.Cyk znowu u władzy i żyje się dobrze hehe.
  • Odpowiedz
Chciałbym mieć takich wyborców jakich ma PO/PIS.Rozkradać,robić wałki,ustawiać rodzinki na swoim cokolwiek zrobię najwyżej ławka rezerwowych.Cyk znowu u władzy i żyje się dobrze hehe.


@Hegelius: Tych przyglupow przerasta nawet sprawdzenie tego, ze ich krol Tusk ma jeszcze nizsza frekwencje, a do tego Mentzen nie pobiera pensji poselskiej. Mentzen duzo wiecej robi poza sejmem. Dla mnie to cala Konfa moze miec 0% frekwencji w sejmie, mogliby poprostu na TT napisac wyniki
  • Odpowiedz
literalnie jesteś potwierdzeniem tego co napisałem xD


@pawelczixd: ale ty rozumiesz, ze to zaden problem? To zart, wiadomo, ze nie rozumiesz xD W przeciwienstwie do wyborcow POPISU wiekszosc wyborcow konfederacji wie po co oni sa w sejmie i jakie maja zadania. Te zadania lepiej wykonuja i sa skuteczniejszi w tej chwili poza sala sejmowa.
  • Odpowiedz
  • 7
@Programista500plus i czym ta skuteczność jest potwierdzona? Co udało się załatwić konfiarzom od początku kadencji? Bo pisowcy którzy są w opozycji chociaż kilka poprawek do ustaw składali i chyba do tej pory 2-3 niekontrowersyjne przeszły.
  • Odpowiedz
@Programista500plus: jak 0% frekwencji i wyniki swoich głosowań? Dobrze się czujesz? I serio porównujesz Tuska, który jeździ w delegację do memcena? xDDD

A jakie te zadania realizują? Jakie w ogóle mają zadania? Wstrzymują się non stop od głosu, a złożone przez nich propozycje policzyć można na palcach jednej ręki (z czego większość złożona niepoprawnie xD)
  • Odpowiedz
@pawelczixd ten programista500plus to przegrywek z tiktoka, gdzie sam się przyznał, że mieszka z matką. Więc duża szansa jest, że nie ma praw wyborczych (oby) i wbił bordo na wykopie jako cel życiowy xd.
Polecam traktować jak małpę w zoo, bo dobre piruety robi.
Tak jak został zapytany jakie realizują zadania konfederaci, to napisał

Skuteczne

XD
  • Odpowiedz