Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #tinder #zareczyny #slub #podrywajzwykopem

Jest jakiś umowny dobry wiek na szukanie kogoś na stałe? Nie tam, żebym wierzył w jakieś odjechanie pociągu, że po studiach się już nic nie da itp, bo to nieprawda, szczególnie dla chłopaków. No ale z drugiej strony, to na pewno łatwiej się poznaje FAJNE osoby w wieku 20-35, niż później. Później już statystyka wchodzi w grę i jakieś tam przyzwyczajenia ludzi.

No ale przykładowo, ja lv 27, mam za sobą wiele relacji, raczej krótkich, bo nie czułem tego aż tak, żeby to ciągnąć. W sumie to mógłbym tak dalej ale sobie myślę, że może już czas myśleć poważniej. Zawsze były to dziewczyny 4-8 lat młodsze i wciąż celuje w podobny target, starsze nie. Z tego powodu na pewno trafiam na takie dość młode jeszcze dziewczyny. No ale im będę starszy, tym ten wiek będzie rósł i może to wpłynąć niekorzystnie na szanse zbudowania czegoś trwałego. Też jeszcze nie wiem, czy potrzebuje tego w przyszłości ale takie życie w pojedynkę może z czasem mi sie znudzi.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach