Wpis z mikrobloga

Mam cichą nadzieję że problemy finansowe PiSu to początek końca tej partii
Ciężko by mi było znaleźć drugą takie ugrupowanie w sejmie które by miało aż tak ogromne parcie na zysk jak "zjednoczona prawica"
Zauważyłem że bardzo szybko i wyjątkowo solidarnie oburzyli sie po tym jak PKW wydał oświadczenie
99% ludzi w Pis to przyglupawi karierowicze którzy tylko a takiej partii mogą zrobić jakąś karierę bo tam przepis na sukces jest banalnie prosty
*Słuchaj prezesa
*Koniecznie wszytko przykrywaj bogiem i religia i w razie problemów mów o atakawaniu Polskiej tożsamości

Prezes wydał już cennik co do swoich ziomków więc sprawa jest prosta
- poseł 1000 zł miesięcznie
- europoseł 5000 zł miesięcznie

Nie chcę mi się wierzyć że wszyscy w PiS tak chętnie i dobrowolnie będą oddawać te pieniądze ku chwale prezesa
I tą nadzieją że ten pseudo prawicowy potwór upadnie i sobie ten głupi ryj rozwali rozpoczynam sobotni poranek... #polityka #sejm #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika #4konserwy
Fatalista1988 - Mam cichą nadzieję że problemy finansowe PiSu to początek końca tej p...

źródło: z31266716Q,Jaroslaw-Kaczynski

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fatalista1988: PiS liczy 48 tys członków. Licząc tys zł od posła i 5 tys zł od europosła i również licząc, że eurodeputowany wpłaci w PLN, to łącznie maja 6 tys zł od tych dwóch frakcji, co razem licząc z łączną ilością członków partii da im 288 mln PLN + od wyborców, choćby tylko emeryci wpłacili np 300 tys, to mają dodatkowe 90 baniek xd serio to zbiorą
  • Odpowiedz
@Fatalista1988
Będą oddawać, bo nie znajdą się na kolejnych listach, a nikt inny ich nie weźmie.
1tys dla posła i 5tys dla europosła to nieduże pieniądze.
Dziwię się, że prezes zaproponował tak niskie stawki.
  • Odpowiedz
Mam cichą nadzieję że problemy finansowe PiSu to początek końca tej partii


@Fatalista1988: koniec pisu oznacza w przyszłych wyborach 60% dla PO i "swój" prezydent, a wtedy nie będą musieli się z nikim liczyć, będą sobie robić co tylko chcą: kredyt 0%, lgbt w szkołach, emigranci i jeszcze większa cenzura na wykopie. A o obniżeniu kwoty wolnej od podatku zniesienie podatku belki to już nawet nikt nie będzie wspominał.
  • Odpowiedz
@Fatalista1988: w Polsce z różnych powodów żyje się po japońsku (jako-tako), wiele rzeczy mi przeszkadza jak np psychoza na punkcie piesków i jak nikogo nie obchodzi że wyją w dzień i noc ale obiektywnie rzecz biorąc to mając historię jaką mamy naprawdę nie jest źle. Pomyślmy przez chwilę co by było gdybyśmy byli jak Węgry - jedno miasto i prowincja. Taki PiS grałby jeszcze bardziej na resentymentach, ale ustawil by
  • Odpowiedz