Wpis z mikrobloga

#swiadek #sad #prawo #prawnik

Witam wszystkich. Dostałem wezwanie do Sądu rejonowego w charakterze świadka, a miejsce rozprawy jest oddalone 450KM od mojego miejsca zamieszkania, więc chciałbym się dowiedzieć o jakie zwroty mogę się starać, oprócz standardowych jak paliwo, dieta i nocleg. Czy opłaty parkingowe oraz zakupy na stacjach Paliw również powinien sąd mi uznać i zwrócić po załączeniu paragonów? Może macie jeszcze jakieś doświadczanie z tym związane na czym mógłbym jeszcze skorzystać ???skoro i tak muszę jechać przez pół Polski ..
Pozdrawiam.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawel-ryniak ale tak Ci powiedzieli czy tak jest w regulaminie? Zależy jak sędzia na to będzie patrzył jak jest z tych "normalnych" to dopuści Cię w zdalnej. 450 km to smzat drogi. Ja bym zadzwonił zapytał czy tam zawnioskował. Próba nie strzelba
  • Odpowiedz
@zjemcimatke: Nie, tak to nie działa. Grażynka jeśli mówimy o paniach 50+ z stanikiem na wierzchu spod sukienki w kolorze jak na pogrzeb i za mocnym makijażu nawet jak jest miłą ciocią nie pomoże. Składa się wniosek i czeka na odpowiedź. Zawsze tak było. Jest szansa, że dostaniesz wideo przesłuchanie, o którym tu napisał i w 100 % @Adams_GA @SonidoStark ma rację, ogólnie powinno dać radę, bo za
  • Odpowiedz