Wpis z mikrobloga

@Lewusx: opamiętaj się lepiej i przestań promować chore dawki sterydów!!!! popatrz na takich naturali jak cbum czy sam sulek, oni potrafią to robić BEZ SZKODLIWEGO SOKU ;)
  • Odpowiedz
@SzmaragdowySmok: przecież on bierze żadnych dużych dawek, a ostatnio trochę się interesowałem życiorysami emerytowanych kulturystów, to większość która robiła to z głową, nadal jest w niezłej formie jak na swój wiek, tacy jak Rich Piana robili to w idiotyczny sposób
A taki Ronnie Coleman brał jakieś chore ciężary

Mam wrażenie że kulturystka zabezpiecza człowieka przed niszczycielskim niezdrowym trybem życia, niszcząc zdrowie w jakiś sposób przez sterydy
  • Odpowiedz
@Lewusx: w zasadzie czy w kulturystyce najbardziej niezdrowa jest ta faza docięcia pod zawody, kiedy wali się więcej środków i człowiek jest zmuszony żeby się odwodnić?
  • Odpowiedz
  • 0
@Kreation: Dla mnie teraz chyba najbardziej niezdrowe jest jak jestem pierwszy raz na nowym najwyższym pułapie wagi, np. jak dobiłem w tym roku 125kg na chwilę to czułem się najgorzej.

Przy zawodach z drugiej strony jestem najbardziej naszprycowany tym wszystkim, ale samopoczucie mimo niskiego bf nie jest wcale aż tak złe.

@Boleslavic Nie, nie.
  • Odpowiedz
@Lewusx: co sądzisz o takiej teorii, że tłuszcz magazynuje toksyny i znaczne zmiany masy ciała przez tycie i chudnięcie uwalnia toksyny zmagazynowane w tłuszczu
  • Odpowiedz