Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka No to piję szklankę W----y za ucieczkę Romana i płacz Ormowca bo zniknął żywiciel pasożytów Muminów. Skończą się grille, darmowe kolacje, darmowe piwka :).

Idiota myślał, że wszystko Roman będzie opłacać, a Roman nie jest głupi i jeszcze bezczelnie z tego shota od @dizel81 próbuje zwalać winę, że niepowodzenie z winy Romana bo oni jakieś warunki umowy chcieli xD. On to g---o dostanie bo nic nie wnosi finansowo i sprzętowo do knajpy.

Dodatkowo oboje zarobaczeni więc nikt nie wpadnie jeść do knajpy gdzie żarcie robią chore osoby z pasożytami xD.

Co do Romka, to podejrzewam, że zobaczył poziom medycyny. Raz przy opatrywaniu oparzonej nogi (uj wie czy nie ma zakażenia i powikłań właśnie i stąd uciekł), dwa przy badaniu Muminów, tzy przy opatrywaniu Megalodona i te śmieszne uciskowe opaski co miały pomóc na bóle...

Jego raczej przeraził stan jedzenia, zagrożenie pasożytami no i głównie poziom medycyny. Może ta rana na nodze zaczęła się p-------ć i uciekł do Reichu by tam wyleczyć to.

PS: Filip jest największym wygranym z muminów. Dzięki pomocy @Towarzysz_Sobaka i swojemu podejściu do zmiany w zyciu ma stabilną pracę z dochodem pewnym plus YT jako hobby. Jest w miejscu gdzie medycyna nie jest dzika, nie ma pasożytów wszędzie, jedzenie i woda są w niebo lepszym stanie niż w Kambo.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@ArpeggiaVibration: Myślę, że chłopak przez ostatnie tygodnie wyrobił sobie inne zdanie nt. rodziców. Skoro widzi, że pracując ma kasę, może zamieszkać w pokoju, poznał jakichś znajomych co sam pokazał na filmie, poznaje ciekawe miejsca w Walii, to on od nich odetnie się grubą linią. Coś tam w stylu dobre słowo do rodziców, ale wątpię by chciał ich finansować i ich lenistwo.
  • Odpowiedz
  • 1
@MWittmann faktycznie żadna ta rana, jeszcze w tym klimacie. Miałem kiedyś takie oparzenie, to okłady z srebra musiałem stosować bo się goić to nie chciało.
  • Odpowiedz
  • 2
@fraciu: Co do pasożytów to przedostatni gniot Ormowca na kanale jak w szpitalu japońskim tym co chyba RE Kataryniarz i Kamerdyner byli to stwierdzili, że mają pasożyty XD.
  • Odpowiedz
  • 1
@fraciu: Dlatego obstawiam te ranę jako powód ucieczki do Rajchu bo przy tym klimacie możliwe, że zaczęło mu się coś pierdzielić w ranie. A jak widział jak mu to leczą w Kambo, to miał dwa wyjścia, amputacja albo ratunek w Europie z medycyną na cywilizowanym poziomie.
  • Odpowiedz
@MWittmann: matko bosko co ona mu z tym robiła, bez rękawiczek, z zakrętki na ranę, patyczkami kosmetycznymi, coś ze zbiorczej miski, i po wielokroć wszystkie rzeczy dotykane gołymi łapami przez wszystkich dokoła...to ja bardziej sterylnie opatruje domowe rany...
  • Odpowiedz