Wpis z mikrobloga

@szurszur: szur z Łodzi, pamiętam go z czasów kongresu nowej prawicy i fali korwina. Naprawdę ciekawi mnie co to za procesy zachodzą w głowie że z najbardziej zarzekających się patriotów transformują w najbardziej śmierdzących onucarzy.
  • Odpowiedz
@szurszur: Tak naprawdę to trzebaby utworzyc tag o konfederuskach gdzie składowane będa takie informacje i wygodnie pokazywane laikom, dyletantom i osobom ciekawym wiedzy.
  • Odpowiedz
@Desire22: Najwiekszy bedzie kwitk tych przyglupow jak niedlugo bedzie rozejm i Rosji wcale nikt nie bedzie chcial zgnoic, a ropka poplynie szerokim strumieniem jak kiedys. W sumie nie wiem czy sie smiac z tych dzieciakow czy ich zalowac :D Zakochani w UE po uszy nie widza tego, ze to glownie Niemcom byla i jest na reke taka sytuacja. Biedni schizofrenicy xD
  • Odpowiedz
@szurszur: czyli typa ktory 9-10 lat temu byl na przyjeciu w ambasadzie? Odkopac ci artykuly odnosnie tuska i tego jak sie wypowiadal o rosjaninach? Ewentualnie przypomniec kto anulowal dlug gazpromu na 1.2 mld zl?
  • Odpowiedz
  • 6
@JohnRamboo: Przeicez gosc od lat rozpwoszechnia rosyjska narrajce i prowadzi kanał, wiec tu nie chodzi tylko o jeden pobyt w ambasadzie. Nawet na tagu były inne kwiatki o nim.
  • Odpowiedz
@szurszur Korczanowski to znana ruska onuca od wielu lat, a jednocześnie pionier szczucia na Ukraińców - już w dniu wybuchu wojny opublikował filmik zawierający podstawowe elementy antyukrainskiej demagogii, co w połączeniu z jego aparycją i głosem cioci Bożenki zapadło mi szczególnie w pamięć.
  • Odpowiedz
  • 8
@JohnRamboo: Co trolujesz tym pytaniem o przykłądy czy naprawde nie wie kto to jest? Masz jego kanał emisja wejdz sobie i zobacz kto tam jest promowany. Sykulskie, Olszanskie, Brauny, Wielomskie, Miedlary, Pitonie - najwieksze onuce w Polsce. Cały kanał to przykład rozpowszechniania rosyjskiej narracji. Nawet wywiad z tym sedzia co uciekł na Białorus zrobił.
  • Odpowiedz
@JohnRamboo po wybuchu wojny na Ukrainie ta onuca stwierdziła, że to usa doprowadziło do wybuchu wojny.

Jeździł do Rosji na szkolenia organizowane przez fundację powiązaną z Kremlem. Jego przewodnikiem po szkoleniach był znany ruski agent Leonid Swiridow
  • Odpowiedz
@szurszur: "był zapraszano"
Tak samo jak wy się towarzyszu nie kryjecie ze swoimi umiejętnościami pisania
A wystarczyło żeby się do po zapisał to mogły z tuskiem jeździć na herbatkę do putina i rozmowy kto ile ukrainy bierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nekkiq - @szurszur: "był zapraszano"
Tak samo jak wy się towarzyszu nie kryjecie ze s...

źródło: IMG_20240828_121941

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 6
@nekkiq: Lol człowieku, Tusk beda premierem spotykał sie z Putinem - szok niedowierzanie, na pewno jest zdrajca xd Klasyczne odwórcenie uwagi od tematu jaks gównowrzutka nie na temat. Tylko potiwerdzasz, że krytyka Korczanowskiego jest słuszna.
  • Odpowiedz
Piotra Korczanowski


@szurszur: ogólnie to nie mam pojęcia kto to jest, więc dla mnie taka wrzutka, że gość był w ambasadzie Rosji w 2015 roku kiedy w sumie cała Polska sfera polityczna czynnie się spotykała z rosjanami jest bez sensu.

Natomiast dzięki tobie zapoznałem się z tą hmmm "osobą" i jej twórczością. Jak twierdzę że masa idiotów z Konfederacji to po prostu pożyteczni dla kremla debile a nie agenci, tak
  • Odpowiedz
@szurszur: hola hola a kto mówi o spotykaniu
"Klasyczne odwórcenie uwagi od tematu"
( ͡° ͜ʖ ͡°)
"jaks gównowrzutka nie na temat."
Dyskusja jak sie dzielimy Ukrainą to nie na temat jak chodzi o ruskich i nie krycie się? A to ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ilu innych polskich polityków znasz którzy wprost z putinem rozmawiali o wspólnym rozbieraniu ukrainy?
  • Odpowiedz