Wpis z mikrobloga

Fobia społeczna, brak zainteresowań, brak przyjaciół całe dnie siedzę w domu i nie robię nic. Co by zmieniło posiadanie pracy? Nadal robilbym dokładnie to samo tylko przedtem musiałbym się namęczyć. Może to jest problemem? Praca jest tylko marnowaniem czasu które mogę poświęcić na marnowanie go ale świadomie. #przegryw #neet
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@Notes: ja też. Najgorsze że nic nie potrafię ze sobą zrobić, próbowałem kilka razu iść do normalnej pracy ale zawsze dostawałem ataków paniki, nie mogłem zasnąć, wytrzymałem kilka dni. Ja naprawdę chciałbym nie być s---------y.
  • Odpowiedz
@Dinek30 nie chce być wujkiem dobra rada ale jest też dużo zajęć które można robić samemu ;) albo chociażby z domu. I nie chodzi o sprzedaż routerów czyli zarabianie na wifi xD
  • Odpowiedz
@Dinek30 jest taki badanie naukowe (sprzed 100 lat) o pewnej miejscowosci austriackiej, w ktorej wszyscy pracowali w jednym zakladzie. Pewnego dnia zaklad padl i wszyscy stracili robote. Do tej pory w miescie dzialał spoleczny teatr, chór, biblioteka itp. Wraz z utrata pracy ludzie przestali korzystac i przestali wykonywac tez te popracowe czynnosci. Wniosek byl taki ze to wlasnie robota napedza nas do dzialania (po pierwsze daje pieniadze zeby rozwijac pasje) i
  • Odpowiedz
@Dinek30 1. Zacznij tworzyć sobie jakąś rutynę, drobne powtarzające się każdego dnia czynności, byś jak najmniej robił nic w ciągu dnia, metoda małych kroczków, 1, 2, 3 krótkie zajęcia w ciągu dnia po 15 minut (np. 18 sprzątanie jednego pomieszczenia w domu, 19 -spacer/spierdotrip, codziennie trochę inna trasa).
2. Idź do psychiatry, możliwe, że potrzebne leki na depresję
3. Spróbuj potraktować siebie jak swojego własnego pacjenta, którego musisz naprowadzić na prostą,
  • Odpowiedz
@Dinek30 jakbyś poszedł do roboty, to byś nie miał ochoty później na nic, a przynajmniej ja tak mam. więc jak nic nie robisz rzeczywiście, tylko leżysz i przeglądasz wykop, to nic się nie zmieni ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz