Wpis z mikrobloga

@klamkaodokna
Lepiej zjeść całego owoca bo ten cukier się dłużej uwalnia a taki sok to mega strzał i szybki wzrost insuliny po.czym nastepuje szybki bardzo spadek. Niestety to bardzo nie zdrowe ale znam dużo ludzi co ma farta i jakoś jeszcze zipią z takim jedzeniem więc zależy dużo od filozofii życia. Krótko a intensywnie to też jakieś rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@-Melek-: ja spożywam dużo cukrów od dziecka a w ostatnich latach to już w ogóle potężne ilości (1.5-3l słodkich napojów dziennie + czasem żelki/czipsy), mam 30 lat, w zeszłym 31-dniowym miesiącu odbyłem 20 treningów boksu (4 tyg z rzędu codziennie pon-pt), na co dzień czuję się dobrze, na siłę szukając problemów to sporadycznie zdarza mi się opaść z sił w ciągu dnia na godzinę czy dwie i czasami mam takie
  • Odpowiedz
@klamkaodokna No bardzo fajnie że jesteś zdrowy i życzę Ci pozostanie w tej formie jak najdłużej. Jak miałem 30 lat to byłem niezmiszczalny ale w pewnym wieku organizm troszke inaczej zaczyna pracować i to co dostał w dupe to zacznie wychodzić. Tak było u mnie.
  • Odpowiedz