Wpis z mikrobloga

A poóźniej nic nie jem a tyję


@elemenTH: przeciez na śniadanie jem tylko dwie szklanki zdrowego soczku, małe jabłuszko, małą bułeczkę z szyneczką i odrobiną (tak, odrobinę) ketchupu, nie chudnę i chodzę cały czas głodna, chrum, kwi, ktoś mnie oszukuje z tom dietom

Więc nie #!$%@? bzdur xD


@Hans_Helmutsson: co nie zmienia faktu, że dla większości osób takie picie soku z rana, zwłaszcza jak są na redukcji jest
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: zdjęcie śniadania, #!$%@? wie kogo, #!$%@? wie na ile itd xD a w komentarzach festiwal wysrywów pseudo dietetyków o które #!$%@? nikt nie prosił xD
A te przygłupy coś #!$%@?ą o cukrze w soku (nieprawdopodobne w owocach są cukru!!!)
I że nie powinno się pić soków na redukcji z rana xD
O czym wy #!$%@?, to jest zdjęcie śniadania, a cymbały snują jakieś historie i wnioski o które nikt
  • Odpowiedz
  • 9
@duszan_z_kapitana_dupy
A najbardziej plusowany komentarz (ten z #!$%@? się) pisze osoba która ma staż 10 lat xD

Pozostaje mi wierzyć że tkwię w matrixie w którym to na tą chwilę 61 plusujacych tamten komentarz osób próbuje mnie strollowac.
60 osób się zjednoczylo? A ciekawe czy wpis jest trollem? A może na przekór jest prawdziwy? A co z komentarzami?
  • Odpowiedz
  • 2
@sierramikebravo: przecież w tym soku jest tyle samo cukru co w tym, który sobie wyciśniesz gościu. On nie jest dosladzany. Różnica polega na tym, że wyciskasz drogie pomarańcze, bo wyciskasz klase do zjedzenia, a on jest względnie tani, bo jest robiony z klasy, której nie zjesz.
  • Odpowiedz
  • 0
Butla soczku dziennie.

@elemenTH

Ty zdajesz sobie sprawę ile kosztuje butla soku? Kogo stać na picie butli dziennie? Ja piję 250ml na śniadanie. I nie narzekam. Soki są zdrowe i pyszne zwłaszcza schłodzone.
  • Odpowiedz