Wpis z mikrobloga

Ł 32 Białystok/Berlin

Zgłoszenie b0e1ade00937b018 z dnia 2024-08-26 20:49:34

Imię: Ł
Wiek: 32
Miejscowość: Białystok/Berlin

Kim jestem?
Jestem zwykłym prostym człowiekiem któremu chyba kogoś jednak brakuje w życiu. Na codzien mieszkam pod Berlinem gdzie pracuje dla Dhl żeby spłacić kredo na mieszkanie...
Jestem chyba klasycznym nerdem z kryzysem xD jak chyba każda osoba po 30tce chce zbudować kampera i zjechać kawałek Europy, a tak po za tym to zbieram funko popy, czytam komiksy, książki głównie fantasy, lubuje się w muzyce rock/metal(fajnie by było jakbyś też lubiła ten gatunek), jeżdżę na festiwale muzyczne i koncerty, lubię szeroko pojętą popkulturę, stare konsole to moja słabość, coś tam pogiercuje czasem w jakiegoś rpga.
I żeby nie było lubię też wędrówki po górach i kręcenie km na rowerze.
Jestem chyba typem klasycznego nice guy więc nie zapewniam rollercoasteru emocjonalnego xD

Wygląd
Ooo tu będzie ciekawie.
Przepisowe 180cm ok 100kg i trochę brzucha mi zostało do zrzucenia, w tamtym roku zrzuciłem 30kg więc jest progress w c--j.
Blondyn z niebieskimi oczami, na prawym oku 1/4 brązowa heterochomia, fryzura profesjonalnie nazywa się to chyba na samuraja XD
Ja uważam że wyglądam jak Ragnar z pierwszego sezonu, a i broda też jest.
Posiadam również kolczyki i parę tatuaży.

Zainteresowania
Tak jak wspomniałem wyżej
Wędrówki górskie, rower, Muzyka rock/metal, spanie w aucie, zbieranie figurek i LEGO, popkultura, festiwale i takie tam różne głupoty

Czego oczekuję?
Hmm Wzajemnego zrozumienia, szacunku i szczerych rozmów.
To chyba postawa właśnie.
Szczere rozmowy o każdym problemie i wspólne rozwiązanie ich , albo szukanie wspólnych kompromisów i budowanie partnerstwa.
Chciałbym mieć tego swojego ulubionego człowieka z którym przeżyje życie

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Oooj te dni mogą wyglądać różnie naprawdę, bo żeby zmieścić idealny dzień to 24h to za mało.
Chociaż podam parę przykładów:
Wspólny wyjazd na piknik za miasto zwiazany z długim spacerem i wspólnym odpoczynkiem na łonie natury z lekkim obiadem który przygotowaliśmy razem wcześniej.
Leżenie i patrzenie w oczy drugiej osoby na łonie natury jest przepiękne.
Popołudnie z wspólnym gotowaniem naszego ulubionego dania, a po obiedzie składanie zestawu LEGO.
Wyjście do opery i wcześniej wyjście na kolację do restauracji.
Maraton ulubionych filmów/seriali/anime
Wyjścia na koncerty
Planszowki z znajomymi
Noo pomysłów jest cała masa

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub raczej cywilny, bo w kościół średnio wierzę
Dzieci nie chcę mieć
Uzywki.... Czasem palę, rzadko pije alko, n-------i odpadają

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonybialystok/berlin #mirekszukamirabelki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach