Wpis z mikrobloga

Dlaczego większość programistów wygląda jak na zdjęciu? Wytłumaczy mi ktoś ten fenomen, że są chłopy co potrafią zarabiać 30k a szkoda im hajsu na fryzjera czy dentystę?
Żeby nie było, że robię cherry-picking to wystarczy na linkedin wejść na profil jakiegoś software house'u i przejrzeć zdjęcia z integracji, tak właśnie wyglądają programiści.
Smród przebija się ze zdjęcia...
#programista15k #programowanie #pracbaza #pracait
4mmc-enjoyer - Dlaczego większość programistów wygląda jak na zdjęciu? Wytłumaczy mi ...

źródło: 610c8308e8bfffff288a2c63424ed1364a778ebb0ee122cad7b52c10743a2965

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@An-Dagda: jak oni są zadbani to ja nie kontynuuje rozmowy, nie ma to sensu. Jeśli patrzysz na te zdjęcie i se myślisz 'mmm jacy zadbani faceci" to radzę udać się do okulisty, bądź innego lekarza, bo to już jest choroba.
  • Odpowiedz
  • 0
@An-Dagda: wyglądają jak lumpy i tyle w temacie, nawet w pepco się lepiej ubierzesz... Włosy zaniedbane, zęby za pewne też, antyperspirantu brak. No sorry ale tak nie wyglądają zadbani faceci i powtarzam k---a setny raz, nikt nie mówi że zadbany chłop to ubiera się w LV i jest poobwieszany złotem, to wy sobie z d--y takie skrajności narzuciliście.
  • Odpowiedz
  • 0
@An-Dagda: normalny ubiór z sieciówki jak H&M/Zara - i to nie 10 letni... spodnie bojówki to są dobre na grzyby/ryby a nie spotkanie integracyjne, fryzura dostosowana do włosów - nawet długie włosy mogą być o ile nie są tłuste (a niestety z tym mają problem programiści bo uważają, że długie włosy to się myje raz na 3 dni), zadbane, czyste zęby. Antyperspirant + jakiś perfum nie zaszkodzi. Nadmierne owłosienie ogarnięte
  • Odpowiedz
  • 0
@An-Dagda: słuchaj, programiści to nawet nie potrafią dobrać ubrań do pogody to o czym tu mowa? Potrafią mieć jedne buty jakieś trekkingowe/górskie w których chodzą przy 35 stopniach jak i w -15 stopniach, potem taki cwel w biurze ściąga buty i jest cap na całą salę... mogę Ci setkę takich przykładów podać, a Ty i tak tego nie zrozumiesz. Powtarzam, chłopy ze zdjęcia zarabiają 100k$/miesięcznie, a wyglądają jak lumpy. To
  • Odpowiedz
  • 0
@An-Dagda: no i jak ja mam z Tobą rozmawiać, jak podaję Ci konkretne przykłady - jedne buty na wszystkie pory roku i potem ściąganie tych butów na open-spejsie - cap przeokrutny, a Ty k---a wyskakujesz że dbają o siebie, no człowieku nie dociera do Ciebie czy o co chodzi? Jakiś autyzm masz?
  • Odpowiedz
chłopy co potrafią zarabiać 30k a szkoda im hajsu


@4mmc-enjoyer: Ten fenomen jest odwrotnością wymuskanych chłopaczków w ubraniach od tommiego czy balenciagi, ale z komornikiem na karku. Często ci co nic nie mają, chcą wyglądać na bogatych, a ci co mają dużo, robią wszystko żeby nie było tego widać.
  • Odpowiedz
  • 2
@An-Dagda: no fajnie, ale nadal ta banda bogoli wyglądają jak zaniedbani bezrobotni. Powtarzam programistów widziałem wielu i może 20% to normalne chłopy, od których nie capi i idzie z nimi pogadać. Cała reszta to autystyczne maminsynki, co chodzą od 10 lat w jednej koszuli, buty mają jedne na wszystkie pory roku, a na spotkanie integracyjne przychodzą w bojówkach jakby przed chwilą z grzybów wrócili... Powtarzam - to nie jest normalne.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: ja bym powiedzial ze bezdomni, gdyby mieli tyle pieniedzy co programisci, to by lepiej wygladali. Bo jak wczesniej pisalem to nie jest kwestia pieniedzy tylko godzin spedzonych w lazience. Bo strzyzenie meskie nie kosztuje duzo, tylko trzeba miec na to czas. Jak sie samemu maszynka o---------z to lyso to tez zajmuje to czas, a poza tym nie kazdy chce rezygnowac z wlosow tylko dlatego ze w tygodniu nie ma
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer a tak serio to się chyba za bardzo uczepiles , normalne chłopy takie 6/10 to ogólny obraz Polaków a nie że tylko IT
Z resztą dla dojrzałej osoby nie powinno być ważne jak ktos wygląda tylko co soba reprezentuje i czy jest uczciwy
  • Odpowiedz
@nie_odpisuj generalnie to pierodlisz bo znam kolesia top of the top który zarabia w programowaniu po 60 k dolarów miesięcznie i wygląda jak model z okładki 190 umięśniony kwadratowa szczęka a łeb ma jak sklep jeśli chodzi o wiedzę i wymiatanie , za dużo stereotypów ,
Poprostu ty widzisz co chcesz widzieć
Generalnie atrakcyjność ma mało wspólnego z wiedza , ja kiedyś byłam dużo chudsza i ładniejsza i co myślisz że
  • Odpowiedz