Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Może kontrwerysjny hot take, a moze nie.
Nie ma większych życiowych cipocentryków niż bywalcy świętego tagu #przegryw
Wielce oświeceni medrcowie znający tajniki życia dzieki filozofii #blackpill #redpill a celem nadrzednym ich istnienia jest stosunek seksualny z pogardzana przez nich p0lka. Pogarda oczywiscie wynika tylko z tego, ze nie moga zadnej miec XD
To jest poziom rurkowców żyjących na dnie oceanu. No, ale czego oczekiwac od ułomków oglądajacych #kononowicz i piszacych jak upośledzeni umysłowo "dla huopa se". Ludzie... nie jesteśmy małpami, nasze życie to coś wiecej niż latanie za babami XD to juz nawet ci znienawidzeni przez was mescy feminisci to sie chociaz czymkowiek interesuja jakimis Marvelem czy innym sojarskim gównem, ale still better than typowy przegryw, ktorego zycie kreci sie tylko wokol tego, ze nie moze zaruchac XD
To jest tak niskie, że aż ciężko w to uwierzyć. Zaraz jakiś oświecony wyleci z piramida Maslowa. Polecam dokształcić się i dowiedzieć, że to przestarzały koncept dawno juz niekaktualny.
Kolejny zaraz napisze "OK OSKI" sroski a nie oski. Siedzialem z wami na tagu pare lat, ale w koncu ogarnalem, ze jestescie tylko banda toksyków ciągnacych się wzajemnie w dół. baby dalej nie mam bo bedąc piwniczakiem 4/10 to gg w temacie, ale mam fajna prace, zainteresowania, znajomych czy chociazby sam sobie podrozuje po swiecie by zobaczyc cos fajnego. Wy nawet do glupiego kina nie pojdziecie sami bo jak to tak bez loszki loszuni.
Wiekszosc z was i tak w sekunde porzuci swoje idealy i przekonania gyby tylko otyla p0lka po karuzeli dala wam cien zainteresowania wasza osoba. Nie tacy juz jak wy porzucali swoje srodowisko by dotknac pieroga swojej loszuni.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: blackpillowcy i cipocentrycy, to tylko część tego tagu, choć jest ich tu chyba najwięcej. Część przegrywu, to trolle zwykłe. Część z nich, to ci, którzy próbują wyrwać się z biedy i nałogów. Część z nich zmaga się z traumami z przeszłości przez np. Mobbing czy dręczenie w szkole. Część cierpi na choroby psychiczne, jak depresja, schizofrenia, spektra autyzmu itd. Cała reszta, to niezaradne życiowo leniwe kluchy obwiniające okoliczności, nie
  • Odpowiedz
ruszyli śmierdzące leniwe opasłe d--y do pracy nad sobą i umiejętnościami, to ich sytuacja nie byłaby aż tak zła.


@GalAnonimowy: tu jest klucz - oni z dumą obalają chochoła że byłaby tiptop jak z rakowych rolek na insta czy innym guanie. Nikt tak nie twierdzi. Byłoby MNIEJ ŹLE - a to już dużo.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @GalAnonimowy @gorobei
Dokładnie panowie. Takim przykladem jest na przyklad postujacy tutaj @Felixu ziomeczek w swoim zyciu nie zrobil nic poza paleniem patów, graniem w gry i ogladaniem p---o. Wszystko za kase starych. Ten sam placze, ze nie ma powodzenia u atrakcyjnych kobiet i czeka go praca za niska place

  • Odpowiedz
Kolejny zaraz napisze "OK OSKI" sroski a nie oski. Siedzialem z wami na tagu pare lat, ale w koncu ogarnalem, ze jestescie tylko banda toksyków ciągnacych się wzajemnie w dół. baby dalej nie mam bo bedąc piwniczakiem 4/10 to gg w temacie, ale mam fajna prace, zainteresowania, znajomych czy chociazby sam sobie podrozuje po swiecie by zobaczyc cos fajnego.


mam nadzieję że serio jesteś spełniony, ale mi to troszkę brzmi jak cope.

@mirko_anonim
  • Odpowiedz
@GalAnonimowy:

Cała reszta, to niezaradne życiowo leniwe kluchy obwiniające okoliczności, nie własne lenistwo, za własne niepowodzenia życiowe


Dziś chyba nic mądrzejszego na wykopie nie przeczytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kolejny oski/troll na anonimie, gr8b8m8

niż bywalcy świętego tagu #przegryw


1 odklajka - Redpillowcy są przegrywami, ale się z tym nie manifestują na tagu, myślą że wygrali bo wydali 5k dla coucha i zagadali do 10 lasek dzięki niemu.
Blackpillowcy są szczerzy i pogodzeni z losem, przez co otwarcie dużo z nas mówi o sobie jak
  • Odpowiedz