Wpis z mikrobloga

po tym jednym zdaniu hipotetyzowałbym że troll


@gorobei: niekoniecznie. Kilka lat temu na reddicie jedna typiarka również się spłakała o to, że ją murzyn przebolcował i teraz ona sama jest z bombelkiem w efekcie nikt jej nie chce, a ona od kilku lat starała się o "prawdziwe mężczyznę". Typiarka jednak udostępniła nieco za dużo informacji i ją na 4chanie albo innym chanie wystalkowali, przez co zlikwidowała swoje media społecznościowe. I
  • Odpowiedz
@bregath: nie musi, ale użyte słownictwo na to wskazuje. Różnica coś jakby pomiędzy "#chwalesie mam firmę" a "#chwalesie jestem kapitalistycznym wyzyskiwaczem". Tu taki sam flamebait: "(wyskakałam się na utasach a teraz) looking for longterm relationship to settle down with"
  • Odpowiedz
@grim_fandango jest milion argumentów przeciwko. cudze dziecko to jest 100% dyskwalifikacja. a swego czasu miałem dylemat bo spotykałem się ze śliczną młodą dziewczyną, młodą matką. 19 lat i uroda 9 jak nie 9,5/10. ojciec #!$%@?ł za granicę, odciął się od rodziny. oczywiście typ łobuza :)

odmówiłem związku. long story short to jest pakowanie się w ogromne ryzyko nad którym nie ma żadnej kontroli.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Zawsze mnie to zastanawiało czemu kobiety pozwalają sobie na seks bez zabezpieczenia. Ewentualne konsekwencje są olbrzymie, jak potencjalna ciąża czy choroby weneryczne.
  • Odpowiedz
@Worm91 choroby weneryczne jeszcze dają się leczyć, ale HIV już nie. Przez jeden głupi wybryk można zniszczyć sobie życie. Z tego samego powodu dziwię się chłopakom, co chodzą do prostytutek. Wiadomo, seks klasyczny w zabezpieczeniu, ale oralny już często nie, a tą drogą także można się czymś zarazić.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Wydaje mi się, że seks oralny też u prostytutek jest w zabezpieczeniu i one to robią same dla siebie, dla własnego bezpieczeństwa. Co nie zmienia faktu, że zatrważa mnie ludzka bezmyślność. I tu nie chodzi mi o kwestie moralne, ale o własne życie, zdrowie i przyszłość.
  • Odpowiedz