Wpis z mikrobloga

Kończy się sierpień. Dzień coraz krótszy. Juz prawie 3/4 roku minęło. Pamiętam jak był nowy rok.
Lato minęło jak z bicza strzelił, głównie pod znakiem z--------u lub upału. Kolejny tydzień mija po tygodniu, żyje od weekendu do weekendu u rodziców. Życie przemija u ucieka przez place jak woda, a ja nie jestem w stanie nic z tym zrobić.

Czy ten rok różni się od poprzedniego, albo dwa lata temu? Chyba tylko tym, że postanowiłem że będę szukał innej pracy. Od poniedziałku do piątku wracam po pracy czy siłowni do pustego mieszkania, odpalam tv albo laptopa by zagłuszyć ciszę i pustkę.

Od jutra powtórka z rozrywki, scenariusz pewnie będzie ten sam. 22 30 pójść spać, przytulić się do poduszki wyobrażajac sobie ze to druga osoba. Potem pewnie pobudka w środku nocy, żeby wiercić się przez 2 godizny i gdzieś nad ranem znowu zasnąć...

Miłego nowego tygodnia Mirki

#przegrywpo30tce #samotnosc #przemyslenia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bulbulator90 miłego, co tydzień w niedzielę myślę, żeby nadchodzący tydzień był lepszy niż poprzedni, ale niewiele to zmienia. Głowa do góry i do przodu. Nikt za nas życia nie przeżyje
  • Odpowiedz
@bulbulator90: Uszole do góry dla chłopa i miłego [] Może chuop zagra w gre gombuderowom, filma obejrzy, książke poczyta albo znajdzie nowe hobby zamiast sie tak dołować. Jeszcze bedzie legancko ʕʔ
  • Odpowiedz