Wpis z mikrobloga

@toitakniemaznaczenia a wcierka pewnie na alkoholu? W większości wcierek jest, żeby składniki aktywne się lepiej wchłaniały, ale może to nie być najlepszy pomysł na podrażniony skalp. Polecam poczytać o wpływie kozieradki na kondycję skalpu i przyspieszenie porostu i stan nowych włosów. Sposób tani, łatwy i czyniący cuda, minusem jest zapach rosołu.
  • Odpowiedz
@toitakniemaznaczenia: Dawaj na boba.

Ale co do tej fryzury to zalezy jakie masz wlosy. Ja np mam takie nie wiadomo co. Zostawilem sobie gore dluzsza to mi stercza i pusza sie we wszystkie strony jak nie naloze zelu/wosku/odzywki. Gdybym mial dlugie i chcial taki efekt uzyskac bym musial mnostwo tego syfu nakladac T_T
  • Odpowiedz
@toitakniemaznaczenia mnie przed cięciem wolf cut powstrzymywał jedynie fakt posiadania grzywki, ale skoro już masz to się nie zastanawiaj.
Zostawiłam jedynie włosy na długości, bo szkoda mi było tak ścinać.
Odejmuje mnóstwo lat, dodaje takiej lekkości i świeżości, stylizowanie nie jest trudne (mam grube i proste włosy), jedynie jakaś pianka + prostownica na grzywkę.
Dałam fryzjerce to zdjęcie do odwzorowania:
Alsephina - @toitakniemaznaczenia mnie przed cięciem wolf cut powstrzymywał jedynie f...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz