Wpis z mikrobloga

via Android
  • 40
@pokyw12 a tak całkiem poważnie, to Julka jest na takim hajpie po medalu Igrzysk, że spokojnie może celować w kilkaset tysiecy za walkę we frikach. Za 20 walk w boksie i to żeńskim nie zarobi tyle co za jedną na dzień dzisiejszy we frikach. Niech to pienięży jak najszybciej bo jakieś konkretne pieniądze w boksie i to żeńskim to są dopiero na szczycie czyli walce mistrzostwo świata, a do tego bardzo
  • Odpowiedz
@thorgoth: a jakim osiągnięciem jest bycie sportowcem? przecież to są w większości takie same małpy jak ci z freakfightów, tyle, że się nie wyzywają, a to też nie zawsze XD oni naprawdę rzadko błyszczą inteligencją, a pieniądze trzeba jakoś zarabiać
  • Odpowiedz
a jakim osiągnięciem jest bycie sportowcem? przecież to są w większości takie same małpy jak ci z freakfightów


@Schrekwin: dokładnie, zawodnicy sportów walk to w znacznej większości patusy z ulicy którzy nie nadawali się niczego innego w życiu niż nawalanie sie po mordach
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Henson_ Ewa Brodnicka jest mistrzynią świata w boksie. Zarobiła tak potężne pieniądze, że aktualnie walczy we freak fightach,a w wolnych chwilach w wieku 40 lat wstawia zdjęcie swoich cycków na Only Fansa. Przypominam, że zawodowo w boksie doszła na sam szczyt. Szeremeta w tym momencie jest w stanie spokojnie wynegocjować ze 2 bańki za 3 walki we frikach, a równie dobrze pójść w zawodowy boks, za rok doznać kontuzji i tyle
  • Odpowiedz
@Schrekwin: zaraz napiszesz że wszyscy ludzie na świecie są na poziomie zarzyganej meliny kononowicza/freak fightow.
No nie, nie są.

Sport olimpijski jest czymś przy wszystkich swoich wadach pięknym.
Pato-gale to jest anus mundi, odbyt świata. Najgorsze odpady spośród homo sapiens zabawiają inne odpady które to oglądają.
Nie, nie każdy człowiek jest na tym levelu.
  • Odpowiedz
@thorgoth @Schrekwin: potwierdzam trenowałem 2 dyscypliny w zyciu, do szkoly sportowej też chodziłem. oprocz tego ze głąby, zboki(zawsze w grupie trafi sie jakis #!$%@? co ma jakies dwuznaczne zabawy) to jeszcze poziom agresjii wysoki, jaktrafiłem do rejonowej szkoły po sportowej, to byłem w szoku jak normalnie się biją na solówach, bo w sportowej to potrafili sie glowami o sciane #!$%@? jak w jakimś wrestlingu XD z reszta tez w
  • Odpowiedz