Wpis z mikrobloga

Alergolog kazala dolozyc trzecie krople do oczu - Polcrom 3x dzienne. Juz bralem antyalergiczne Olodon Free 2x dziennie i sztuczne lzy Hylo Dual Intense 6x dziennie. Te Intense podobno nie sa najlepsze przy alergii, bo sklejaja oczy i sie pylki nie wyplukuja - mam wrocic do zwyklych Hylo Dual. Szkoda, ze juz dwa opakowania wczesniej na zapas wykupilem. Znowu stowka w plecy. Bede musial jakas rozpiske zrobic, bo na pewno mi sie popierdzieli wszystko.

#przegryw
akaisterne - Alergolog kazala dolozyc trzecie krople do oczu - Polcrom 3x dzienne. Ju...

źródło: redItchyEyes-163500111-770x533-1_jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@akaisterne: twój alergolog to debil kto daje 3 leki na to samo i to jeszcze tylko na oczy
Powiedz mu żeby sobie poczytał o mnożeniu leków, był na to jakiś łaciński termin, cwel pewnie spał na zajęciach, i tak nie ma pojęcia o skutkach ubocznych organizm ci r--------l i i tyle
Zresztą na oczach to zna się okulista ty się lepiej módl żebyś nie oslepl
  • Odpowiedz
  • 2
@ChlopoRobotnik2137: Zawsze oczami reagowalem. Mam nawracajace zapalenia od 20 roku zycia. Fakt, ze za dlugo siedze przed komputerem, ale zawsze z jakiegos powodu prawe oko choruje. Lewe bardzo rzadko sprawia problemy. Juz nawet zasugerowalem, ze jetem krzywy i moze to prawe sie nie domyka, ale rozwiazania brak.

@tomeme: Z tego co mowila alergolog, to wlasnie okulistka mnie zle leczyla. Na pewno dala nieodpowiednie sztuczne lzy i przypisywanie co
  • Odpowiedz