Wpis z mikrobloga

@EpicElion komentarze przywracają wiarę w ludzi. Chodzić z takim groźnym psem, który nie jest na smyczy i nie ma kagańca, to kryminał. Ja sam jestem wielkim, prawie dwumetrowym chłopem, ale gdybym zobaczył takiego psa bez kagańca, przeszedłbym na drugą stronę, a jeśliby to nie było możliwe, to zawrócił. Przecież takie bydle może zabić każdego człowieka.
  • Odpowiedz
@EpicElion: najlepsze są komentarze tej hodowli psów, firma istniejąca na rynku pisze do ludzi, co drugie słowo, to obrażanie albo przeklinanie, a jak wejdziesz na ich profil, to same łyse sebki bawiące się z pitbullem, jednym słowem tragedia, że przez takich durni możesz skończyć z pogryzioną twarzą na ulicy
  • Odpowiedz
@EpicElion ale akurat właściciel tej hodowli to prawdziwy Chad. Nie dość że wszystkich wyzywa i się śmieje to jeszcze puka 30 lat młodszą Sandrę. Poza tym to charakterniak który siedział od dechy do dechy i nie pisał listów do prokuratura. Z takich ciekawostek to dodam że to mój znajomy z FB i dzwoni czasami bo chciał kryć swoje suki moim psem. Także wygryw trochę
  • Odpowiedz