Wpis z mikrobloga

Ostatnio kilka razy przejeżdżałem tym czymś i nie widziałem nawet żaglówek chcących przepłynąć przekopem. Kur.. tam jest niemal zero ruchu!
Psychoprawak leczący swoje narodowe kompleksy jest jak chory na raka, któremu wmówili, ze uleczy go chrzan i siedzenie na sosnowej gałęzi po burzy. Różnica jest taka ze chory pokrywa "leczenie " ze swojego portfela. Natomiast psychoprawak ciągnie z kasy państwa
#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazpisu #polityka #przemyslenia
robert5502 - Ostatnio kilka razy przejeżdżałem tym czymś i nie widziałem nawet żaglów...

źródło: Screenshot_2024-08-22-12-49-55-510

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@robert5502: A ponadto te mosty zwodzone kosztują, kiedy trzeba je dźwignąć by kontenerowiec wpłynął. Imo nie wiem po co wybudowali nowy port, skoro w Gdańsku jest ogromny hub przeładunkowy i tam cumują wszystkie kontenerowce z towarami, więc po co mieliby płynąć dalej do Elbląga, skoro do Gdańska mają bliżej?
  • Odpowiedz
  • 0
Imo nie wiem po co wybudowali nowy port, skoro w Gdańsku jest ogromny hub przeładunkowy


@JasnyBanan: dla podreperowania wizerunki Polski Strong oraz dla kasy z budżetu, bo jestem pewien, że to samo w wykonaniu prywatnego inwestora kosztowałoby znaczenie mniej. Tyle, że ten inwestor musiałby upaść na głowę, bo to nigdy mu się nawet nie zwróci. Dlatego to świetna okazja do inwestowania dla Kapitana Państwo. XD
  • Odpowiedz