Wpis z mikrobloga

Cześć,
Skradziono mi auto:
Marka: KIA Proceed wersja GT
Kolor: niebieski
Rejestracja: WND 2458E
Auto o godz. 19:00 21 sierpnia
2024r zostało zaparkowane na parkingu na Bielanach w Warszawie przy ul.
Wolumen (okolice studni). O godzinie 20:24 tego samego dnia zauważyłem brak mojego auta.

W związku z tym, że wierzę w siłę internetu zwracam się do Państwa z prośbą o rozejrzenie się po parkingach w Państwa okolicy, być może, tymczasowo pojazd ten został gdzieś zaparkowany
przez złodziei.
A może ktoś z Państwa przejeżdżał tą okolicą w tych
godzinach i jest w posiadaniu nagrania z rejestratora.

Proszę o pomoc oraz udostępnienie na innych grupach i nie tylko.

https://www.facebook.com/share/YuVfHFQTieccpNLT/?mibextid=WC7FNe

Dziękuję

#warszawa #kia #proceed #kradziez #auto #samochody #niebieski
Zajace - Cześć,
Skradziono mi auto:
Marka: KIA Proceed wersja GT
Kolor: niebieski
Rej...

źródło: IMG_3277

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przysługe Ci zrobili, nie dość że kia, to jeszcze z głośnikami na zewnątrz, żeby udawać sportowe auto.

Ale skoro takie wybrałeś, to życzę, aby do Ciebie wróciło, żebyście się męczyli sobą dalej ;)
  • Odpowiedz
@Zajace: z doświadczenia powiem Ci, że policja nawet nie otworzy akt sprawy przez co najmniej trzy tygodnie jeśli nie masz AC.

Jak masz AC to jest inna gadka i będą Ciebie samego traktować jako podejrzanego zamiast szukać auta.

Ogólnie po tym jak mi ukradli samochód i to co odewalała policja straciłem jakiekolwiek resztki szacunku do tej formacji. Zwłaszcza jak na własną rękę znalazłem auto, a te policyjne #!$%@? szyderczo rzucały
  • Odpowiedz
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: są dodatkowe moduły działające na innej częstotliwości i o wiele mniejszym zasięgu nadawania, bo ledwo 50 cm. Takiego nie skopiujesz ani nie wzmocnisz przez walizkę. Tylko pytanie, czy producent auta pozwala na ingerencje w szynę CAN. Ja mam w Mazdzie omega can ultra, polski dystrybutor dodał za darmo po wielu kradzieżach na walizkę.
  • Odpowiedz
@Zajace Jesli po jakimś czasie stwierdziłeś, że źle skonfigurowałeś auto i mogłeś coś zmienić, to teraz już możesz konfigurować na nowo z tą wiedzą. Powodzenia
  • Odpowiedz
@Zajace: Mi 2 lata temu ukradli Audi RS4 z parkingu pod blokiem. Znajomy prowadził sklep z ogólną elektroniką min. lokalizatory GPS. Kupiłem jeden i umieściłem w "wnęce" między siedzeniami tylnej kanapie. Po dwóch dniach od kradzieży (po nagraniach z monitoringu) "gdzie jest kurlllaa mój samochód". Może różowa wzięła... Ale ona nie lubi tego samochodu, za mocny i telepie xD
Odpalam appke i już wiem gdzie jest. W lesie ok. 25
  • Odpowiedz
Też mam nową Kie. Miałeś zamontowany immobilizer QX-IMMO, który polecają do montażu przy zakupie auta w salonie ?
  • Odpowiedz