Wpis z mikrobloga

Cześć,
Skradziono mi auto:
Marka: KIA Proceed wersja GT
Kolor: niebieski
Rejestracja: WND 2458E
Auto o godz. 19:00 21 sierpnia
2024r zostało zaparkowane na parkingu na Bielanach w Warszawie przy ul.
Wolumen (okolice studni). O godzinie 20:24 tego samego dnia zauważyłem brak mojego auta.

W związku z tym, że wierzę w siłę internetu zwracam się do Państwa z prośbą o rozejrzenie się po parkingach w Państwa okolicy, być może, tymczasowo pojazd ten został gdzieś zaparkowany
przez złodziei.
A może ktoś z Państwa przejeżdżał tą okolicą w tych
godzinach i jest w posiadaniu nagrania z rejestratora.

Proszę o pomoc oraz udostępnienie na innych grupach i nie tylko.

https://www.facebook.com/share/YuVfHFQTieccpNLT/?mibextid=WC7FNe

Dziękuję

#warszawa #kia #proceed #kradziez #auto #samochody #niebieski
Zajace - Cześć,
Skradziono mi auto:
Marka: KIA Proceed wersja GT
Kolor: niebieski
Rej...

źródło: IMG_3277

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zajace: Jak zgłosiłeś kradzież na policję to... złapią kilku typków z gramem majajuany w kieszeni, pobiją przypadkowego żula, zakują w kajdanki kogoś, kto nie robi nic nielegalnego, zjedzą kebaba w radiowozie schowani w krzakach, a na koniec pojadą na parking, z którego auto zostało skradzione upewnić się, że go tam nie ma. Po miesiącu takiej praktyki umorzą postępowanie z powodu niewykrycia sprawcy.
  • Odpowiedz
o rozejrzenie się po parkingach w Państwa okolicy,


@Zajace: Jaja sobie robisz? Przecież jak złodzieje zobaczą taki komunikat to momentalnie zmienią tablice lub takowe rozbiorą a nikt nie będzie dzwonił na policje widząc każdą niebieską kie ceed z czerwonymi paskami na przodzie żeby numery nadwozia sprawdzili.
  • Odpowiedz
@Zajace: mała szansa, już pewnie jest rozkręcone.
Ale AC chyba miałeś to Ci kasę całą zwrócą i będziesz miał nowe "za darmo"?
  • Odpowiedz
Jak Ty Ceeda od ProCeeda nie odróżniasz to nie wiem po co się wypowiadasz.


@Vetinari: I tutaj właśnie jest problem. Zrozum ziomek ja to odróżniam, ty to odróżniasz, ale większość osób na ulicy nie. Dla większości ludzi to jest po prostu kolejna zwykła niebieska kia ceed
  • Odpowiedz
@Zajace: pierwsze co to rozejrzyj się za monitoringiem na własną rękę gdzieś w okolicy. Ja dzięki temu sam znalazłem samochód który mi niedawno skradziono.
  • Odpowiedz
@WpiszSwojLogin: GAP jest do wartości fakturowej by spłacić leasing. AC wypłaci tyle ile auto jest warte, a może być dużo. Np mój 2 letni i30n jest warty więcej niż pozostały do spłaty leasing. GAP nic by mi nie wypłacił, bo wypołata z AC będzie wyższa niż faktura
  • Odpowiedz
@Zajace: przynajmniej od 14 godzin już jest w częściach. Jak miałeś GAP to odpal konfigurator KIA i wybieraj nowe auto. Za miesiąc dostaniesz umorzenie z policji, za pół roku ubezpieczyciel wypłaci szmal tobie i bankowi (jeśli był leasing).
  • Odpowiedz