Wpis z mikrobloga

Dopóki Ksiazulo nie wejdzie w zadne wspólprace z Fame, Clout czy Prime dopóty bedzie jako tako lubiany, szanowany i pozostanie normalny w zalewie tych youtubowych hien. Ja tam chlopa jakos po swojsku lubie. Ot taki mily poscik na wieczór. :)
#famemma #ksiazulo #niepopularnaopinia
kre-dens - Dopóki Ksiazulo nie wejdzie w zadne wspólprace z Fame, Clout czy Prime dop...

źródło: ksiazulo

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fabriczo: wole takiego gościa, niż cvvela typu Maciej je, którym się kierują boomerzy przy wybieraniu szamy, a wystarczy mu zaplacić za reklamę jedzenia.
@oddalenie: no i właśnie mu nie o-------o, żeby płacić za otoczkę zawyżone ceny
@MOTWYACJAL: chłopie on kiedyś był popularnym youtuberem i wypuszczał na swoim kanale Łajciora zanim ktoś o nim usłyszał
  • Odpowiedz
@kre-dens: nie tylko wykręca milionowe wyświetlenia ale o dziwo jego publika to dzieciaki i gdzieś połowa oglądających to subskrybenci to jest naprawdę dobry wynik jak na kanał o testowaniu kebsów
  • Odpowiedz
Mnie irytuje tym ciaglym krytykowaniem ze jedzenie drogie i nie warto. Za za duzo kosztuje . A na głowie okulary Prady i jezdzi Merolem.


@oddalenie: O, mamy tutaj typowego debila, ktory nawet jakby sie mial zerzygac po jedzeniu, to powie ze bardzo dobre jedzenie bo bylo D R O G I E, wlasnie to jest sekret ksiazula - jak dostanie za 40zl kebaba ktory jest niedobry to powie ze jest
  • Odpowiedz
@Cointreau: dzieciaki to jedno, ale jego oglądają moja matka, ciotka i teściowa. Chłop ma w zasadzie nieograniczony target, nie znam nikogo kto czasami nie ma ochoty na kebsa albo zapiekse. Ja go na bieżąco nie oglądam, ale jak mam na coś ochotę to sprawdzam czy coś w tym stylu recenzował i jak mówi że coś jest zajebiste to ze 100% skutecznością smakowało też mnie.
  • Odpowiedz
@harrame: Ale sie odpaliles :D Ale ja sproboje grzecznie bo mam dobry dzien. Jak ktos recenzuje jedzenie przede wszystkim powinien powiedziec czy dobre czy nie i podac cene i to juz od odbiorcy zalezy czy to dla niego sporo czy moze mało. Tanszy Kebab na kabatach moze byc dla kogos "drozszy" bo mieszka na woli a niestety jego recenzje sa bardzo czesto "zbiasowane" ze drogo i juz automatycznie jedzie ze
  • Odpowiedz
@kre-dens mnie on zajebiscie w------l w okolicach 2010 roku jak zaczynał działalność na YT, ale wtedy mnie łatwo triggerowali nastolatkowie w ciuchach 100pro jarajacy trawę i słuchający ostrego

Dzisiaj myślałbym inaczej xD
  • Odpowiedz
@kre-dens moim zdaniem jego fenomen polega na tym, że jeździ też po takich zadupiastych miejscowościach, a nie tylko Warszawa, Kraków i inne duże miasta.
Ludzie po prostu wiedzą, że może odwiedzić także ich miejscowości, czują, że sami są w stanie wziąć w tym udział nawet jeżeli nie mieszkają w topce w polskich miast. Nie oglądam go na bieżąco, parę filmików widziałam, zapamiętałam, że był kiedyś w zapiekarni, która jest kilka miejscowości
  • Odpowiedz
Tanszy Kebab na kabatach moze byc dla kogos "drozszy" bo mieszka na woli


@oddalenie: No ale on nie wlicza wachy do merola tylko porównuje ceny kebabów i wyraża subiektywną opinię czy to drogo czy nie. Cały kanał opiera się na subiektywnej opinii, przecież jeżeli ma nie wyrażać opinii na ten temat to może też nie wyrażać opinii czy jakis hipotetyczny kebab na Burakowskiej daje większe porcje influencerom czy nie, przecież
  • Odpowiedz
niż cvvela typu Maciej je, którym się kierują boomerzy przy wybieraniu szamy, a wystarczy mu zaplacić za reklamę jedzenia.


@Ch0senIndygo: daj spokoj. ten typ tak zbucowal od BYCIA POWAZNYM RECENZENTEM, ze kisne. Pamietam go jeszcze jak prowadzil bloga "wygrywam z anoreksja" z kilkoma osobami ze ślizgu. No, ale Pan Maciej skonczyl studia z MARKETINGU i postanowil stworzyc swoj wylaczny brand. Mial fajna wyszukiwarke knajpek na swoim blogasku, ale co zrobil
  • Odpowiedz
FAJNIE SIE to ogląda. Pomogl też wielu małym biznesom naklejając te swoje muala. Kolejki niebywałe i tyle. Nie musisz rozumieć ale kebaba je i lubi każdy w PL :D
  • Odpowiedz