Wpis z mikrobloga

@Robson86pn: zawsze jak go widzę to mi się robi smutno, bo był świetnym aktorem i ceniłem wiele jego ról ale to jak wypowiadał się o Polakach Polsce, że wstydzi się naszego kraju i jest mitteleuropejczykiem a nie Polakiem było niesamowitym buractwerm
  • Odpowiedz
@Robson86pn: Szkoda, że nie był równie dobrym człowiekiem, co aktorem, bo wtedy ludzie wspominaliby go miło, a nie jako sprzedajną #!$%@?ę, która pluje na swój naród oraz na Polaków ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS Proszę mnie szybko zacytować, bo moderacja najpewniej usunie mój komentarz ()
  • Odpowiedz
@RandyBobandy: mial retoryke +/- jak testoviron, tyle co na powaznie, a jednoczesnie sam raz po raz udowadnial wszystkim czynami, ze mimo zapewnien, jest polakiem w 100% - np. jezdzil #!$%@? samochodem i mial o to pretensje do kazdego oprocz siebie samego
  • Odpowiedz
@Robson86pn i doskonale go rozumiem. Też kilkakrotnie wolałem nie mówić po polsku w metrze, bo kilku #!$%@? p0lakow patusow darło ryja. A kiedy jesteś znaną persona to juz w ogóle #!$%@? masz
  • Odpowiedz
@Robson86pn: Mitteleuropejczyk niech mu za jazdę po pijaku i lżenie na własny kraj bez którego gówno by miał nie karierę aktorską ziemia będzie watą szklaną.
  • Odpowiedz