Wpis z mikrobloga

#ksiazulo #filipchajzer #chajzerowanie #kebab

Od czasu filmu Książula, pokazującego, że znana osoba z kamerą dostaje większego kebaba, na #polskiyoutube pojawiło się już kilka podobnych filmów (wystarczy wpisać "kebab chajzer" w google) i ciągle pokazywane jest, że Kebab Chajzera nadal robi większe kebaby pod kamerę.

Obstawiam, że od filmu Książula, Chajzer zauważył w tym interes i specjalnie nakazał pracownikom dawać większe kebaby pod kamerę. Po każdym takim filmie ma darmową reklamę o zasięgach większych, niż jakakolwiek reklama, za którą by zapłacił. Dużo ludzi nawet nie wiedziałoby wcześniej, że istnieje coś takiego jak Kebab Chajzera, a tak będą chcieli spróbować.
Wykopaliskasz - #ksiazulo #filipchajzer #chajzerowanie #kebab

Od czasu filmu Książul...

źródło: chajzerowanie

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trudno o logikę w jego myśleniu


@kikiton: A jednak w tym przypadku wydymał interautów i przekuł ich krytykę w swój zysk. Teraz nawet oglądam jakiś film, w których sprzedawca potwierdza moje słowa, że po tych filmach mają więcej klientów. Zobacz od 6:12 na poniższym filmie.
Wykopaliskasz - >trudno o logikę w jego myśleniu

@kikiton: A jednak w tym przypadku ...
  • Odpowiedz
Ważne, żeby mówili, nawet jeśli będą mówić dobrze.


@Vonbrabant: Zauważ, że na tych filmach nie mówią, że kebab jest zły. Wręcz przeciwnie, podobno jest niezły. Jedyną negatywną informacją o tym kebabie jest to, że jak masz kamerę, to dostajesz więcej. Widz, po obejrzeniu filmu, wie jakiej gramatury się spodziewać, jeśli nie jest sławny i dostaje informację, że jest tam całkiem niezły kebab.
  • Odpowiedz
@MOTWYACJAL: Rozumiem słowa, ale rozumiem sensu wypowiedzi.

Zróbmy tak, jakby w ogóle nie było tamtego Twojego komentarza. Napisz jeszcze raz odpowiedź na mój komentarz, do którego się odnosiłeś (bo nawet nie wiem, do którego), tylko bez skrótów myślowych i poprawnie gramatycznie. Może wtedy będzie jaśniej.
  • Odpowiedz