Wpis z mikrobloga

O niczym innym nie marzę jak po 12 godzinach fizycznej pracy iść pokopać w piłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ka4az: W sumie znałem takich szajbusów, co po kilku dniach rozkładania scen i tachania kolumn głośnikowych gadali jak to nie mogli się doczekać, by od razu po powrocie skoczyć na siłkę xD Ale to generalnie karki były
  • Odpowiedz
@Ka4az: Baby są tak strasznie odklejone. Obstawiam że lachon nic nie robi bo ma zawód mama, albo pracuje w biurze i od 8 do 10 to się zbiera do pracy przez 2h przy kawie, potem brancz, potem kawa i do domu. A facet musi dwa etaty ciągnąć by utrzymać wszystko, pewnie jeszcze fizycznie i ma iść sobie biegać. Ona powinna na niego czekać w domu z browarem na kolanach gotowa
  • Odpowiedz
  • 19
@Ka4az paradoksalnie to po #!$%@? fizycznym po godzinie odpoczynku w domu już byłem wypoczęty i miałem ochotę iść na siłkę czy jakiś spacer
Za to po 8h w korpo nam już tylko ochotę usiąść i patrzeć w ścianę resztę dnia w oczekiwaniu na weekend xD
  • Odpowiedz
  • 15
@Ka4az: przecież taka piłeczka to zajebiste oderwanie od rzeczywistości. Jak się skupisz na grze to o niczym innym nie myślisz. Mogę być #!$%@? z butów po robocie, a jak pójdę pokopać piłkę albo wsiądę na rower to od razu mi lepiej.

Po ilości plusów widać, że to portal piwniczaków xD
  • Odpowiedz
@Ka4az: one kompletnie nie wiedzą czego facet potrzebuje xD taki facet pracujący od 7 do 21 chcę wrócić do domu, zjeść, i żeby kobieta nie poerdolila mu głupot dając mu przestrzeń i wolny czas na to by przemyśleć jak wyjść z tego marazmu.
  • Odpowiedz