Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jesteśmy w związku 3 lata. Mieszkamy razem od 6msc.
Dziewczyna zachowuje się wobec mnie bardzo dobrze, dbamy o siebie, sporo czułości. Przyjeżdża do mojej rodziny, razem chodzimy na siłownię i randki.
Tymczasem...
Ostatni raz spóźniła się do domu z pracy. Miała skomczyc o 24 zmianę a wróciła dopiero o 3. Twierdziła że jest burza. W tym czasie dzwoniłem do niej. Nie odbierała.
Kiedy przyjechała naprawdę miałem łzy w oczach bo zacząłem się martwić że w trakcie burzy jej już wiekowy samochód wjechał gdzieś w rów. Ucieszyłem się że ją zobaczylem.
Innym razem zapytałem czy może pojadę razem z nią do warszawy na techno na które jechała z koleżanką. Kiedyś proponowała mi taki wyjazd ale że względu na obowiązki w pracy nie mogłem się zgodzić.

Punkt kulminacyjny.
Włączyłem jej komputer ponieważ, mój nie działał. Pierwszy wynik wyszukiwania jaki mi się pokazał to "zakochałam się w zajętym".
Wszedłem na jej fb. Wiadomości z koleznaką:
"Jezu ja przyjeżdżam o 3 a ten łzy w oczach że coś mogło mi się stać xd"-ona
"Chlip chlip biedny maciuś, dziecko samo zostawione do mamusi chce"-koleznaka
"No samego nie można go zostawić bo już narzeka"

Potem kwestią warszawy

"Jeeeezu nie on chce z nami jechać, muszę to jakoś ogarnąć, załatwię to"
"On nam wszystko popsuje"-kolezanka
"On nie ma znajomych to się do nas chce przylepić. Coś wymysle".

Znalazłem w rozmowach, że podoba jej się ktoś w pracy kto jej nie chce bo ma partnerke.
Ona co innego mi mówi i pisze a co innego robi i mówi koleżankom.
Na razie nic z tym nie robiłem ale co mam robić, bo jedyne co mi przychodzi do głowy to zerwanie, ale nie rozumiem czemu Ona mnie obraża przy koleżance.

#zwiazki #zwiazek #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Pomijam fakt naruszania prywatnej korespondencji :) ale skoro już to zrobiłeś i wiesz co wiesz, to nad czym się tu zastanawiać ??? Ona Cię nie zostawi póki miejsce przy innym, nowym kolesiu nie będzie zaklepane... Nie miej złudzeń, przykro że trafiłeś na taką sucz, ale laska ma taki charakter i tego nie zmienisz. Żadna kochająca, normalna osoba nie wypowiada się o partnerze czy partnerce z taką kpiną....
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Może bait ale, ehhh

>zrób w generatorze screeny rozmowy z koleżanką, ale żeby wyglądały tak jakby były robione na koncie tej koleżanki. Potem zrywając powiedz że ta koleżanka ci o wszystkim powiedziała, pokaż screeny i patrz jak świat płonie


To bardzo dobra rada, jednak ja bym tu podszedł na chłodno. Poczekaj do piątku, weź urlop na żądanie, przed nią udawaj że oczywiście idziesz do pracy, spakuj wszystkie jej rzeczy,
NoblePhantasm - @mirko_anonim: Może bait ale, ehhh
>zrób w generatorze screeny rozmow...

źródło: plebania-dariusz-kowalski-w-roli-janusza-tracza

Pobierz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): Kiedy wy się nauczycie, że kobiety chcą bandytów, psychopatów.

Więcej szacunku by miała do ciebie jakbyś ja obwinił o zdradę tamtej nocy i o tej 3 godzinie jej #!$%@? xD
A nie płakał jak miękka faja i frajer

Nie wierzysz? To wy mało wiecie o kobietach, dlatego w związkach jesteście cuckoldami i popychadłami, Polki to kobiety niezwykle agresywne i manipulatorki, które trzeba trzymać mocno za ryje a nie płakać i się martwić o nie xD Nienawidzą tego bo doskonale wiedzą, że do aniolow im
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Skoro masz pewność to są 2 opcje. Pierwsza, zakończ związek, poblokuj wszędzie i elo. Druga, przeruchaj jej koleżankę, albo po prostu zacznij z nią kręcić będąc w związku, tamtej się to spodoba, bo będzie miała poczucie bycia lepszym niż twoja dziewczyna, a swojej "dziewczynie" #!$%@? totalnie zaufanie, zarówno do partnerów jak i przyjaciół.
  • Odpowiedz
Nie wierze że to jest na prawdę, mało mi się to wydaje prawdopodobne, ale w sumie znając Polskich beciaków i cuckoldów nie jest to wcale wykluczone. Stary, ona na Ciebie sra rzadkim gównem (cytując stonogę) nie jesteś w jej oczach mężczyzną tylko chłopcem, pipki już nie dotkniesz i pewnie nie dotykasz od dłuższego czasu, ona nie ma do Ciebie żadnego szacunku, niedługo zacznie się Tobą brzydzić, i te łzy w oczach, i
  • Odpowiedz