Wpis z mikrobloga

Mam świetny pomysł
Stworzę fejkowe konto na Tinderze z brzydką azjatką, która będzie:
- brzydka
- będzie miała ok. 170 cm wszerz,
- miała krzywe zęby,
- zakola,
- będzie gruba
- będzie średnio ubrana na zdjęciach. Średnio tj. niby oryginalne rzeczy będzie miała, ale #!$%@? dopasowane albo o rozmiar za duże,
- będzie AZJATKĄ,
- będzie rozmawiała tylko łamanym angielskim,
- przyjechała na erasmusa.

Teza: p0laczki znalazły siura w śmietniku i wsadza swoją zagrzybiałą parówe nawet brzydkiej, niskiej i zaniedbanej lasce , tylko dlatego, że jest AZJATKĄ.
Idę o zakład, ze będę mieć mnóstwo lajków i wiadomości od ładnych i zadbanych facetów (nie grubych, ale oni też pewnie będą lajkować xD)

Co wy na to? Sprawdzimy jak łatwe i głupie są p0laczki i jak potrafią się poniżyć dla tzipy? Zdjęcia siurow będę dodawać na autorskim tagu
#bekazp0laczka #p0lka #logikarozowychpaskow #tinder
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ang-xvoi: ale co to za kiepskie porównanie? przecież to normalne że znajdzie się ktoś kto będzie chciał z nią rozmawiać bo np jeździ na wózku albo jest niewidomy, w czym rzecz?
  • Odpowiedz
  • 1
@ang-xvoi
Mam świetny pomysł
Stworzę fejkowe konto na Tinderze

Dalej przestałem czytać, musisz mieć super ciekawe życie i żadnych zaburzeń psychicznych. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Teza: p0laczki znalazły siura w śmietniku i wsadza swoją zagrzybiałą parówe nawet brzydkiej, niskiej i zaniedbanej lasce , tylko dlatego, że jest AZJATKĄ.


@ang-xvoi Teza kompletnie z dupy bo "laska" w ogóle nie musi być azjatką. W zasadzie wystarczy żeby miała dziurę i na drzewo nie uciekała, a i tak znajdzie się cała rzesza chętnych spermiarzy.
  • Odpowiedz
@ang-xvoi: ale co chcesz udowodnić tym eksperymentem? Typy w polsce nie maja zadnych wymagan, byle była dziura xD kobiety tez nie maja zadnych wymagan oprocz narodowosci innej niz polak
  • Odpowiedz
@ang-xvoi: By eksperyment miał sens, musisz mieć porównanie, załóż drugiego fejka z brzydka polka, bo tak to tylko udowodnisz swoje urojenia
  • Odpowiedz
@ang-xvoi: szkoda czasu na takie eksperymenty wiaodmo nie od dziś że stulejarze ślinią sie do wszystkiego co się rusza i przypomina kobietę nawet jakbyś dał zdjęcie rzadkiej sraki to i tak by było mase pajaców którzy zaczęli by spermic w wiadomościach
  • Odpowiedz