Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedyś na weselu poznałam faceta, trochę starszego ode mnie. Wydawało mi się wtedy, że różnica wieku jest spora i w ogóle ja byłam jeszcze niedojrzała miałam siano w głowie, głupia nastolatka. Byłam wtedy zakochana w jakimś koledze z klasy. Skończyło się tak, że ten kolega z wesela był zainteresowany, nawet wymieniliśmy się IG, ale ostatecznie na tym stanęło, wyraźnie dałam mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana i chyba zrobiłam to trochę w nieumiejętny sposób jak też przystało na młodą pannę. No i gdy minęło już sporo czasu, to okazało się, że w sumie ja trochę dojrzałam, obserwuję go nadal i żałuję, że wtedy tak wyszło, bo to jest świetny facet, ambitny, inteligenty, dobrze wygląda, ma powodzenie. Ale jak ma się w głowie kogoś innego, to wiecie jak jest, nie chcesz nawet słyszeć o innych, a tym bardziej jak ma się 16/17 lat. On też zna moją rodzinę, sporo swego pomógł mojemu ojcu, ze względu na swoją profesję. Próbowałam ostatnio nawet polubić mu relację na IG - myślałam, że może się odezwie, napisze - ale zero reakcji z jego strony. Jak mijałam go dwa tygodnie temu na mieście to nawet nie powiedział mi cześć, nie wiem czy mnie nie poznał czy po prostu ma wywalone. Rozumiem, że tu już nie mam raczej na co liczyć?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 793
@mirko_anonim: Może zrób coś więcej niż polubienie relacji na IG i zwyczajnie napisz? Jak zwykle, chłop ma się domyślać o co babie chodzi. ()
  • Odpowiedz
jeśli gość jest taki jak opisujesz to idę o zakład, że on Cię już dawno spuścił w kiblu i teraz pozostaje Ci obserwować jak obraca inne laski lub go po prostu nie obserwować. No niestety, takie jest życie, czasami podejmujemy decyzje, których potem żałujemy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ciesz sie ze sie szybko uczysz
standard to : 20lat - mam cie w dupie leszczu
30 lat - eh, musialbys sie bardziej postarac
40 lat - ok przygarniesz mnie z moimi bombelkami

ty przeszlas ten etap pewnie w pol roku i jeszcze nie masz tyle bagazu, wiec jest nadzieja
nie na tego chlopa ale na to ze nie wtopisz ze sciana w okolicach 30tki
  • Odpowiedz
  • 29
@mirko_anonim Znów jakieś #!$%@? gierki w polubienia czy tam inne posrania, a facet ma się domyślać o co chodzi, pomimo faktu, że laska wyraźnie dała mu do zrozumienia, że nie jest zainteresowana... Dlatego na żonę wybrałem sobie kobietę, z którą rozmawia się jak z człowiekiem, a nie jak z psem, że trzeba się domyślać o co chodzi, jak wykonuje dziwne gesty i zachowania.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: do mnie laski sprzed lat czasem dzwoniły czy nie chcę wyskoczyć na rower czy drinka. Tak w wieku 25 lat te co nie znalazły partnera. Gdybym nie był w związku już bym niewątpliwie skorzystał. Także opłaca się i nic nie kosztuje zrobić bezpośredni ruch.
Wychodzi się na desperata? Trochę ale co z tego.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ten pociąg już odjechał.

Swoją drogą mam dziwną satysfakcję czytając takie wpisy. Gość pewnie ogarnięty, przy kasie, dba o siebie i teraz Ci gul skacze, że inne go będą ujeżdżać a nie Ty, bo Twój hipergamiczny radar nie zadziałał odpowiednio i skreśliłaś gościa za szybko. A wbrew pozorom takich facetów nie ma wiele.

Więc tak naprawdę ja tutaj widzę tylko urażoną dumę, mentalność Kalego i chęć posiadania tego, co
  • Odpowiedz