Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedyś na weselu poznałam faceta, trochę starszego ode mnie. Wydawało mi się wtedy, że różnica wieku jest spora i w ogóle ja byłam jeszcze niedojrzała miałam siano w głowie, głupia nastolatka. Byłam wtedy zakochana w jakimś koledze z klasy. Skończyło się tak, że ten kolega z wesela był zainteresowany, nawet wymieniliśmy się IG, ale ostatecznie na tym stanęło, wyraźnie dałam mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana i chyba zrobiłam to trochę w nieumiejętny sposób jak też przystało na młodą pannę. No i gdy minęło już sporo czasu, to okazało się, że w sumie ja trochę dojrzałam, obserwuję go nadal i żałuję, że wtedy tak wyszło, bo to jest świetny facet, ambitny, inteligenty, dobrze wygląda, ma powodzenie. Ale jak ma się w głowie kogoś innego, to wiecie jak jest, nie chcesz nawet słyszeć o innych, a tym bardziej jak ma się 16/17 lat. On też zna moją rodzinę, sporo swego pomógł mojemu ojcu, ze względu na swoją profesję. Próbowałam ostatnio nawet polubić mu relację na IG - myślałam, że może się odezwie, napisze - ale zero reakcji z jego strony. Jak mijałam go dwa tygodnie temu na mieście to nawet nie powiedział mi cześć, nie wiem czy mnie nie poznał czy po prostu ma wywalone. Rozumiem, że tu już nie mam raczej na co liczyć?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: heh, ja ostatnio dostalem z 60 lajkow od kobiet, nie wiedzialem, ze tyle szmul chce na mnie usiasc. dzieki za wyjasnienie sekretnego kobiecego kodu. wysle im fotke naganiacza
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Skoro wtedy nie byłaś gotowa, to znaczy, że nie byłaś gotowa. Gdybyś cofnęła się w czasie do tego momentu i była znowu tamtą nastolatką, to pewnie podjęłabyś tę samą decyzję - bo ona wtedy wydawała ci się właściwa. Łatwo teraz gdybać z perspektywy dorosłej osoby. Takie roztrząsanie "a co by było gdyby.." nie ma kompletnie sensu XD Gdybyś naprawdę żałowała tej decyzji, to żałowałabyś od razu, a nie po
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Ja niby wiem, że to na 98%bait, ale dla tych 2% napiszę - jeśli chłop jest wolny to napisz do niego po prostu, czy byłby zainteresowany wyjściem na kawę. I zobaczysz jak się to potoczy...
  • Odpowiedz
to jest świetny facet, ambitny, inteligenty, dobrze wygląda, ma powodzenie


@mirko_anonim: Czyli gość chciał zaliczyć młodą dupę, a ta myśli, że się z nią żenić chciał. XD

On pewnie już o tobie nie pamięta. Jesteś jedną z setek, które może mieć. Miałaś szansę, której nie wykorzystałaś. Gdyby ponownie się tobą zainteresował, to bardzo źle by to o nim świadczyło.
  • Odpowiedz
@dr3vil dokładnie, większość ludzi nie jest ani tak #!$%@?ęta żeby sprawdzać kto cos polubił, a tym bardziej się nad tym zastanawiać. Chyba że warzywa z pokolenia anonimowego OP...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mirko_anonim "hej, do dzisiaj się zastanawiam co miałam w głowie że nie chciałam poznać cie bliżej po tym weselu na którym się poznaliśmy. Mała kawa po latach?"
  • Odpowiedz