Wpis z mikrobloga

Macie jakieś rady na pracowanie z debilami w zespole? #!$%@?, mam już dość uczenia tych noobów podstaw, jeszcze #!$%@? chatgpt jest a ci debile nawet najprostszych rzeczy nie potrafią sami znaleźć. I musisz się bujać z takimi w zespole, bo niestety zwolnienie ich nie wchodzi w grę. Macie jakieś sposoby jak radzić sobie na co dzień z takimi bo już nie wytrzymuje.

#pracbaza #it #programista15k
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zarabia 8k/mc


@TomSz: to idź się wyżalić do szefa, że za dużo zarabiacie. Who cares.
Zdecyduj się o czym rozmawiasz, o za dużych wynagrodzeniach czy może jednak o tym, że wszędzie są pracownicy stale jęczący o pomoc. Albo napisz do jakiej kwoty miesięcznych zarobków można prosić o częstą pomoc, a powyżej jakiej już nie wolno.
Japrdle.
  • Odpowiedz
@jakucam: po pierwsze to weź coś na uspokojenie. po drugie, ja piszę o tym, że ktoś doświadczony nie umie czegoś zrobić mimo że powinien, a ty tutaj wyjeżdzasz z "młodym". Jak majster z 10 letnim doświadczeniem specjalizujący się w wykończeniówce nadal nie wie jakiego silikonu używać to się do danej branży nie nadaje. nie mówiąc już o tym, że silikon się kładzie w minuty, a nie dni. po trzecie daje
  • Odpowiedz
Jesteś pewien, że tak to właśnie jest?


@wstanczyk: w sumie to właśnie skojarzyłem, że żona którą do nas przebranżowiałem mi to wprost mówiła że pewne rzeczy ją przerastają i nie jest w stanie się ich nauczyć niezależnie ile by nad nimi nie siedziała, nie jest w stanie zapamiętać rzeczy do których nie ma pasji, a pytanie mnie co chwile o rzeczy które miała dokładnie opisane w notatkach które współnie przygotowaliśmy
  • Odpowiedz
@wstanczyk: zamiast odnieść się do mojego komentarza rzeczowo prezentujesz typowy przypadek erystyki opartej na technice „arogancji” i „pozornej wyższości” sugerując, że nie zrozumiałem co powiedziałeś. To tylko potwierdza moje obawy że albo jesteś trollem albo jesteś tak ślepo zapatrzony w swoją wizję świata, że nie ma sensu z Tobą dyskutować.
  • Odpowiedz