Wpis z mikrobloga

niepojęte dla mnie jest, że patrząc na część świata, typ odrazu wyłaczył maszynę.


@JohnyArkad: widać, że fachowiec, pewnie dzień jak co dzień że kogoś ta maszyna wkręca.
  • Odpowiedz
@trebeter:
PROMOCJA ,SPRZEDAM maszynę do kręcenia Wietnamczykami.
Twój Wietnamczyk niechcę pracować na budowie za 1800zł. Twoją pomoc domowa odmawia pracy 7 dni w tygodniu?
Kup maszynę do kręcenia Wietnamczykami już po 30s kręcenia Wietnamczyk ochoczo wraca do pracy.
Cena 2000zł podłączenie na siłę (330v)
A za 500zł dopłaty jest trup turbo gdzie maszyna po rozkręceniu Wietnamczyka puszcza go w sufit tak aby przebił się przez dach.
  • Odpowiedz
silna maszyna


@gedzior84: Właśnie ludzie sobie nie zdają sprawy jak wielka siłę potrafią mieć takie rzeczy. Zwłaszcza jak są w nich jakieś przekładnie. Robiłem na utrzymaniu ruchu przy maszynach przemysłowych i widziałem nie raz jak coś się odkrecilo/poluzowało i zostało totalnie zmielone na kawałki zanim maszyna wygenerowała błąd. Pamietam jak maszyna nam ukręciła wał, ktory mial jakies 60mm średnicy. Dlatego nigdy nie olewałem BHP i nigdy nie robiłem nic pod
  • Odpowiedz
- Miałeś kręcenie Wietnamczyka?

- A bo to raz?


@mariecziek:
- Stary a czy ty regularnie kręcisz wietnamczykami?
-Nie bo oni nie lubią.
-jak nie lubią? To ty złych wietnamczyków masz, musisz innych spróbować, mówię ci różni są.
  • Odpowiedz
niepojęte dla mnie jest, że patrząc na część świata, typ odrazu wyłaczył maszynę.


@JohnyArkad: dla mnie niepojęte jest, że gość do wyłącznika bezpieczeństwa musiał skoczyć xD (choć nie wiem czy tam był wyłącznik czy bardziej wyciągnął jakieś wtyczki)

trafił by się ktoś niższy i by szukał stołka, w trakcie jak maszyna obok wykręca kości dziewczynie
  • Odpowiedz