Wpis z mikrobloga

@Plamka84 i tak tanio. W Lublinie gownomieszkania to 13-16k. Za 10 to kupisz tylko rudery lub w dzielnicach gdzie mało kto chce mieszkać, a miasto wcale nie jest dużo lepsze od takiego Olsztyna. Perspektyw nie ma żadnych, zarobki #!$%@?, komunikacja miejska tragiczna, a samo miasto również brzydkie
  • Odpowiedz
  • 12
@Plamka84 i tak tanio. W Lublinie gownomieszkania to 13-16k. Za 10 to kupisz tylko rudery, a miasto wcale nie jest dużo lepsze od takiego Olsztyna. Perspektyw nie ma żadnych, zarobki #!$%@?, komunikacja miejska tragiczna, a samo miasto również brzydkie


@MokebeSenegal1488: pełna zgoda. Lublin też do pjekła.
  • Odpowiedz
@Plamka84: Akurat specyficzny przykład. Olsztyn jest przykładem miasta, z którego młodzież #!$%@? do większych na studia czy za sensowna pracą. Ludzie też nie są pewni przyszłości pod kątem wojny, więc niekoniecznie chcą inwestować w tym miejscu, a niektórzy wręcz sprzedali swoje I wyjechali. Ale cieszny się że wszystkich spadków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Plamka84: Z uwagi na koneksje rodzinne czasem odwiedzam to miast. Od chybs 2 lat na dość nowym osiedlu wiszą 2 banery na balkonach, że mieszkania na sprzedaż. Tak się zastanawiam, czy właściciele pomarli i nikt nie ściągnął banerów?
  • Odpowiedz
  • 12
@XkemotX @Plamka84 Ale tak serio to o #!$%@? Wam chodzi z tą nienawiścią do Olsztyna? To prawda że nie jest to Warszawa albo Gdańsk ale mieszka się tu całkiem spokojnie. Każde wojewódzkie tej wielkości jest na podobnym poziomie #!$%@?, Olsztyn nie jest tu wyjątkiem.
  • Odpowiedz
@MokebeSenegal1488 @Plamka84 ale Lublin to wy szanujcie. Olsztyn przy nim to jakaś popierdółka. Dopóki nie zobaczyłem tego posta, to nie wiedziałem nawet, że to miasto wojewódzkie, a jak sprawdziłem, że tam jest 160k mieszkańców to wybuchem śmiechem. Lublin ma 340k ludności i dodatkowo prawie 60k studentów. Piękne stare miasto, dużo firm, bliskość mniejszych miast w odległości 30-40 minut (Świdnik, Łęczna, Lubartów czy nawet Puławy) dobrze skomunikowane z północą i południem,
  • Odpowiedz
@AnalLog Nie cierpię Olsztyna za upośledzoną komunikację miejską, za ilość żuli na ulicach i w miejscach publicznych, za ilość robót drogowych i to ile wiecznie zajmują i jak wszystko #!$%@?ą, że za każdym pobycie w Olsztynie który jest malutką pipidówą w porównaniu do innych wojewódzkich idzie coś ominąć lub źle pojechać bo ruch został zmodyfikowany po raz czterdziesty w tym tygodniu.
  • Odpowiedz
@StormtrUper dużo firm, które oferują 4242 brutto xD mam kilka lat doświadczenia w logistyce/transporcie, a roboty w której bym zarabiał sensowne miesiące szukałem 4 miesiące. W końcu się udało na gigafarcie (jak zacząłem tam pracę to się dowiedziałem, że było ponad 200 chętnych co świetnie pokazuje jak gówniany jest rynek pracy w tym mieście), ale wiem, że jak będę chciał iść wyżej to zostaje tylko wyprowadzka do miasta w którym są
  • Odpowiedz