Wpis z mikrobloga

Kupuj polskie produkty - ketchup (cz.2)
#ketchup #kupujpolskieprodukty

😎🍅 Kolejna grafika w ramach naszej akcji informacyjnej "Kupuj polskie produkty" - ponownie dotycząca ketchupów! Okazało się, że polskich firm jest więcej - nie chcieliśmy ich pomijać!

😋Na Wasze stoły i grille polecamy:

▶️ #kwidzyn

▶️ Dawtona

▶️ #wloclawek (Maspex Kariera)

▶️ Dagoma

▶️ #miwex

▶️ Musztardy Konik

▶️ Reypol
SPiR_SWOJAK - Kupuj polskie produkty - ketchup (cz.2)
#ketchup #kupujpolskieprodukty
...

źródło: ketchup2

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SPiR_SWOJAK: kupuje kotlin bo mi smakuje do tego 6zł 50 groszy to spoko cena i do tego mają w ofercie serio ostry keczup czyli piekielny kotlin a lubie raz na jakis czas do grilla taki zapodać z musztarda to nie ma problemu biore pierwsza jaka pod ręke mi wpadnie czyli kamis roleski
  • Odpowiedz
  • 11
@SPiR_SWOJAK Włocławek był kiedyś taką petardą że szok, smakował prawie jak przecier. Ale od kiedy przejął ich Łowicz to się zrobiło to samo bez smaku co w innych tubkach
  • Odpowiedz
@SPiR_SWOJAK: Znaczna część tych keczupów to są produkty regionalne, kompletnie nie dostępne w moich rejonach, nigdy nie widziałem na półkach Kwidzyń, Dagoma, Miwex, Konik czy Reypol ¯\(ツ)/¯
Zazwyczaj biorę Dawtonę Ziołową bo smakuje tak jak kiedyś smakowały najlepsze keczupy ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@SPiR_SWOJAK Fajna akcja. Na przyszłość może uda się zmieścić więcej produktów na jednej infografice? To portal pełen ułomnych ludzi, jak widać w komentarzach.
  • Odpowiedz
Dawtona to firemka której właściciel popchnąl córeczkę na Eurowizję żeby spełnić jej marzenia przez co #!$%@? koncertowo jak zwykle, przez #!$%@? układy i układziki?
  • Odpowiedz
@SPiR_SWOJAK: KUPUJ GÓWNO, BYLEBY BYŁO POLSKIE, BO POLSKIE GÓWNO LEPSZE NIŻ NIEMIECKIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja chętnie wybieram polskie produkty ale tylko pod jednym warunkiem - cena/jakość jest identyczna jak u zagranicznej konkurencji i produkty są na tym samym poziomie.
  • Odpowiedz