Wpis z mikrobloga

@feketehajuno: to jest taki standardowy bełkot toksycznych narcystycznych bab w tym kraju z przedziału wiekowego 45-60. Mówienie o mężczyznach, o ojcu synu partnerze w zasadzie wyłącznie stosując obelgi, ubliżając, i jeszcze to "zmarnowanie" życia na własne dziecko na koniec, aż się odechciewa aż tu słyszę ten charakterystyczny patusiarski głos i zaciąganie przy wyzywaniu syna, szkoda jak zawsze tylko dzieciaka on się na ten świat nie prosił do matki toksycznego narcyza
  • Odpowiedz
@13sierpnia: ja bym był bardzo dumny z takiej mamy, jestes silna, dużo przeszłaś i wiele klód pod nogi pokonałaś,
Mówisz, ze teraz sobie dorabiasz więc w jakiś sposób sobie radzisz, teraz troche cierpliwości i jakas lepsza posada napewno się trafi

Co do tych czarnych myśli, może się za mocno zadręczasz? Czy wysypiasz się ?
Wiem jak trudna potrafi byc bezsilnosc z powodu takiego myślenia, że będzie gorzej
Mam nadzieje, że
  • Odpowiedz
@13sierpnia: jeżeli twój syn jest „leniem”
i „mendą” to jest to wyłącznie twoja wina. On nie jest Ci nic winien i nie powinien być Ci za nic wdzięczny. Jest jaki jest przez twoje błędy wychowawcze. Nie szukaj w nim winy za swoje położenie. Poza tym, bardzo ci współczuje. Depresja to rak duszy. Nie mam kompetencji aby doradzić ci w finansach, wiem tylko że nie ma sensu poświęcać się dla nikogo.
  • Odpowiedz
@13sierpnia: Nie dziw się synowi, że jest leniwy, skoro ogląda od paru dekad swoją matkę, która wypruwa z siebie flaki a dalej nic z tego nie ma.

Narzekasz na swoich rodziców, samemu oferując takie samo piekło swojemu synowi. Jeśli pracujesz 16h na dzień to znaczy, że w domu tylko śpisz. Syn nie ma z tobą żadnej więzi, bo do tego potrzeba czasu, a ty go nie masz. Obarczasz go winą,
  • Odpowiedz
@13sierpnia: nie znam syna samotnej matki, który by ją szanował:C samotne matki dają od siebie za dużo ale też przelewają nieświadomie swoje negatywne emocje na dziecko, bo praca by się utrzymać, nerwy, wychowaywanie 24/7, znoszenie niewdzięczności i złości dziecka to jest za dużo jak na 1 człowieka, a ciężko przy takim trybie życia o zdrowe ujście emocji. Polecam film Zabiłem moją matkę właśnie o takich trudnych relacjach. Dodatkowo to jest
  • Odpowiedz