Wpis z mikrobloga

@_Blanche_Barton: Mam w rodzinie psycholożkę z dyplomem po ukończonych pięcioletnich studiach w Polsce, która nie pracuje w kierunku bo się po prostu nie opłaca. Pracuje w kierunku niezwiązanym z zawodem. Znam problemy tego kierunku z pierwszej ręki.

chyba ci się gównokierunki pomyliły

Nie.
  • Odpowiedz
@SarahC po co dopisała lata jak każdy się musi tyle kształcić xd nie jest przez to jakaś wyjątkowa. Niezły musi być z niej bumelant skoro ma fach w ręku i nie otworzyła własnego gabinetu, gdzie kasa z tego jest konkretna. W Polsce jest ogromne zapotrzebowanie na psychologów..dopisz jeszcze że wykłada towar w markecie bo jej się bardziej opyla ( ͡° ͜ʖ ͡°)ˣᴰ
  • Odpowiedz
@_Blanche_Barton: Jak już skończysz te studia to się przekonasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

po co dopisała lata jak każdy się musi tyle kształci

Niektórzy wypadają po drodze. Sporo nawet, bym powiedziała.
  • Odpowiedz
@_Blanche_Barton: #!$%@? ale co ty gadasz, random z internetu to nie jest mój znajomy, dla znajomego byłbym zawsze wsparciem ale chooy mnie jakieś randomy z neta obchodzą co można z nich beczke pocisnąć przy okazji i także uświadomić sobie że są pędraki co mają przesrane życie w momencie gdy ty przez nie śmigasz na lajcie.
  • Odpowiedz
@SarahC to się zdecyduj albo gównokierunek albo taki którego niektórzy nie udźwigną xd moja siora rodzona jest psycholożką i logopedką, do tego zrobiła sobie uprawnienia na dyrektora placówki, żyje teraz jak pączek w maśle, więc to jest kwestia ambicji i celów. Widocznie twoja krewna nie widzi się w zawodzie.
  • Odpowiedz
@13sierpnia Używaj polskich znaków lub chociaż pozwól automatom na korekcję. Po kropce i przecinku wstawiaj odstęp. Wtedy napewno twoje życie będzie lepsze. Może ta pani co rozróżniła raz gniazd w kabelku posiada zdolność pisania na kąkuterze.
  • Odpowiedz
@_Blanche_Barton: Ale z czym ty się kłócisz, panie krewny psycholog. Statystycznie, co drugi psycholog po skończeniu studiów psychologicznych w Polsce nie pracuje w zawodzie. Oczywiście, można powiedzieć że moja siostra była zła. Pewnie, czemu nie. Ale patrz teraz.

Dosyć niepokojące jest jednak, że spośród badanych absolwentów, pracę w zawodzie wykonuje jedynie 57%.

Ja bym nie pchała kogoś z trudną przeszłością na kierunek z takim procentem w wynikach znalezienia pracy. To
  • Odpowiedz
@BlancheBarton: taka jesteś obeznana z tematem że aż musiałaś zrobić kopiuj/wklej z google xd

A co miałabym specjalnie do absolwentów psychologii wysyłać ankietę poleconym czy pracują w zawodzie czy po prostu wystarczyło wziąć dane z googla?
  • Odpowiedz
@_Blanche_Barton: Pisz do białka, że wykop nie usuwa komentarzy po tym jak użytkownik chce je usunąć i wstawić od nowa. Ja dostałam nawet powiadomienie od wykopu że 1 komentarz został usunięty. Nie zamierzam odpowiadać za błędy techniczne.
  • Odpowiedz
bledem.Walczylam o niego z matka,skonczylo sie w sadzie,wygralam


@13sierpnia: tak naprawde, to przegrane jest twoje dziecko. Stękasz tutaj jak sie poświęciłaś, ale zagrałaś w głupią grę i wygrałaś nagrodę, ktorej jak wynika z twojego postu, nie udźwignęłaś. Dziecko potrzebuje obojga rodziców. Zafundowałaś mu gówno życie i jeszcze masz jakieś fochy, ze nie spełnia twoich oczekiwań. Typowa toksyzna Karyna jest typowa.
  • Odpowiedz