Wpis z mikrobloga

@szybki_zuk wierz dalej naukowcom, słupki procentowe i statystyka coraz bardziej pozbawiają ludzi rozsądku i insynktu. Jak ci naukowiec powie że według badań spożywanie moczu odkaża rany i oczyszcza organizm to będziesz go pił?
  • Odpowiedz
  • 2
@ProfesorDynamo: dziękuję za szczerosc i tak osobiste slowa.Dorabiam sobie w kolchozie za minimalna,przez ten okres od lutego zawsze sobie gdzies dorabialam,naprawde nie jestem laska,ktora czeka na prace w biurze ale z pewnoscia chcialabym wrocic do zawodu,ktoremu poswiecilam mase czasu i nauki.
Zyczę Ci z calego serca duzo duzo dobrego:)
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Na tym polega wychowanie, żeby dziecko od najmłodszych lat już jakoś nakierowywać i nie pozwolić, żeby się uzależniło. To jest ciężka sprawa szczególnie samotnie wychowując. Najłatwiej powiedzieć ucz się ucz, a będziesz kimś plus żeby nie było problemów to dać dziecku telefon i komputer z dostępem do neta, to wtedy dzieciak będzie siedzieć w domu i nie będzie robić problemów. Mądrzejsi rodzice próbują odkryć jakiś talent dziecka i predyspozycje,
  • Odpowiedz
@13sierpnia: Mam syna w tym samym wieku i też go sama wychowywałam. Też miewałam i miewam doły i załamania. Mogłabym Cię więc zrozumieć i może nawet współczuć, ale przez to jak piszesz o synu nie mam za grosz empatii w twoją stronę.
Jak można swojego syna nazywać mendą? W głowie mi się to nie mieści. Tym bardziej, że to tak naprawdę jeszcze dzieciak, który wciąż może potrzebować wsparcia ze strony
  • Odpowiedz
@13sierpnia: czytając takie wpisy jeszcze lepiej mi się siedzi we własnym domku bez żadnych problemów i zmartwień posiadając zajebistą pracę i lekkie życie, IMO ten wpis to mocarny bait bo nie wierze że można być takim tłukiem przez 46 lat czy ile tam rzekomo masz.
  • Odpowiedz
  • 1
@feketehajuno: nie znasz szczegolow,to co robil i robi od ponad 5 lat to mega zle.Inny rodzic by go poprostu nie przyjal.Nie robilam kariery tylko pracowalam,zeby nas utrzymac.Ale oczywiscie mozesz wyciagac rozne wnioski.
  • Odpowiedz
@13sierpnia: życze Ci wszystkiego dobrego.
Jestem dzieciakiem matki troche podobnej do Ciebie, choć moja po kilku latach sie poddała, wyszła za przemocowego typa i stwierdziła że "wszyscy musimy nieść swój krzyż".

Podejrzewam że twój syn może mieć do Ciebie dużo uświadomionego i nieuświadomionego żalu. Nie miał ojca, wychowywał się w biedzie i w sytuacji kofliktu matki z babcią.
Część jego żalu uważam że może być słuszna - to rodzice odpowiadają
  • Odpowiedz
@feketehajuno: +1, moja mama poświęciła swoje życie żeby mnie wychować, ojciec stoczył się w patologię a-----l i p-----c. Dostawała 300 zł alimentów a później wywalczyła 500 zł, wspaniałe polskie sądy. Ale dla mnie jest największym bohaterem i wzorem, bo wiem ile musiała włożyć i poświęcić żeby to wszystko spiąć i mnie wychować. W życiu było różnie, bo człowiek upadał i wstawał, ale zawsze mi pomagała. Czytając post opki trudno mi
  • Odpowiedz
@13sierpnia: Owszem, nie znam szczegółów. Ale cokolwiek by nie robił (chlał, ćpał, awanturował się, cokolwiek) to dla mnie nie ma uzasadnienia, żeby tak matka się wypowiadała o swoim zaledwie 21letnim dziecku. Być może gdyby miał lat 40 i był w pełni świadomym, dojrzałym człowiekiem, który mimo względnie dobrego wychowania traktuje rodziców jak śmieci to bym zrozumiała (chociaż i tak jakiejść winy rodziców bym się w tym dopatrywała).
Co do problemów
  • Odpowiedz
@13sierpnia: tak jak niektórzy wyżej pisali - do odpowiedniego wychowania potrzebny jest też męski wzorzec, matka nie wystarczy. nie musi to być ojciec, może to być dziadek, wujek, trener czy nauczyciel.

Moim zdaniem syn jeszcze się ogarnie. Jest jeszcze młody, 21 lat to jeszcze dzieciak. W tym wieku często nie wie się co się chce robić.

A odnośnie ciężkich emocji które teraz przeżywasz to polecam obejrzeć ten film od tej
hansschrodinger - @13sierpnia: tak jak niektórzy wyżej pisali - do odpowiedniego wych...
  • Odpowiedz
@pomozwsprawie n-----------e swoich dzieci i znęcanie się nad nimi to nie to samo co przywracanie ustawień fabrycznych. Widzę miałeś to pierwsze skoro jest tak uprzedzony do jakiejkolwiek przemocy.
  • Odpowiedz
@ProfesorDynamo: no tak, j---ć naukę, będę słuchał leszcze z wykopu, który uważa, że jego ograniczony umysł > fakty xDDDD
Twój przykład też się nie trzyma kupy. Jeśli mocz by faktycznie odkażałrany to oznacza to tyle, że faktycznie odkaża rany. To czy cię to brzydzi albo czy byś go do tego wykorzystał nie wpływa w żaden sposób na prawdziwość takiego faktu.
No ale wiadomo, jak badania pokażą, że 99% ludzi umiera
  • Odpowiedz