Wpis z mikrobloga

Wydzwaniam powoli po dobrodziejach.. 430 zł dniówki na jukej płacą, za to 2 zrzutki max i rura powrót. Co daje 9000 zł przy 21 dniach w tym tirze. Różnica pomiędzy obecną wypłatą wynosiłaby około 3400 PLN i jakbym odjął sobie paliwo to jeszcze mniej. Może to niezbyt wysoka cena za użeranie się z drugim Januszem w kabinie, śmiecenie, dokuczanie, wąchanie czyichś smrodów, znoszenie humorków, ehh jestem typem samotnika mi by pasowała pojedyncza obsada. #zycietruckera #bekaztransa
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dostarczamy pod sklepiki które mają może niektóre z 30m2 więc oni nie wezmą pół naczepy..


@Knamga: to już jest głęboka Choroszcz.
Jedynie szef ma z tego monetę. Wy nerwówkę.
  • Odpowiedz
punkty rozładunku i przeładunki, zdarza się 18 punktów rozładunkowych na 2 dni


@Knamga: czekaj, to ja teraz lokalnie solówką, pracując tylko lub aż 5dni w tyg (codziennie w domu). mam mniej miejsc do zrzutek za podobną kasę jaką masz na podwójnej, zestawem. I spierdzielam z tego kołchozu bo mam dość,szkoda życia na taką tyrkę, a ty tam jeszcze inwestowałeś w auto? Oczadział do reszty?
  • Odpowiedz
@ImeNs: Z ciekawości, co jest nie tak z tą pracą?

Sam jeżdżę solówką ale w Niemczech i w sumie zastanawia mnie jak to wygląda w Polsce
  • Odpowiedz
@Knamga: ło biurwa 430zł na gb w podwójnej obsadzie? WTF człueku, ratuj sie kto może. W każdej dowolnej firmie bez problemu za 400 polatasz samemu bez gb z ładunkami 1:1 i te 30zł nie jest warte czwartej zmiany jazdy + ciągłych 9tek + smrodów drugiego człeka.
  • Odpowiedz