Wpis z mikrobloga

Poświęciłem 15 minut życia żeby posłuchać jak farmazoniarz Lapuszka nawija makaron na uszy. Pierwsze co zauważyłem to nie mówił "Ja" tylko organizator.
Ani razu nie wypowiedział słowa loteria. Ale najbardziej mnie rozbawiła wzmianka o cenie e-booka. On biedny walczy z całym wszechświatem żeby ceny zostały takie same, bo ludzie zajmujący się tym chcieli podnieść cenę na 49/59 zł ale dobry wujek nie będzie przecież naciągać swoich parapetów :⁠-⁠D
Albo te wyliczenia ile można by zarobić na wynajmie domku w Zakopanem.
Że też ludzie się tak łatwo dają nabierać. Dobrze kiedyś ktoś powiedział. "Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaję, są jeszcze głupsi"

#budda #polskiyoutube
Domen85 - Poświęciłem 15 minut życia żeby posłuchać jak farmazoniarz Lapuszka nawija ...

źródło: 1000009533

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Domen85: ostatnio gadał coś o tym aby los nie przekraczał ceny biletów do kina, generalnie śmierdzi to sztucznym problemem z którego się niby ratujesz i ludzie ci klaszczą

nie wiem po co te wyliczenia skoro tępi widzowie buddy nie umieją liczyć, nie widzą nawet różnicy między euro a dolarem
  • Odpowiedz
@Domen85: weź nic nie mów, jest masakra,
mówię ci patusy z każdej wsi w PL zostawiają wszystko w lombardzie i na bank pieprzą właścicielowi lombardu że za za miesiąc wrócą odebrać i podjadą wtedy porszkakiem albo nową ałdicą pod lombard TWAORZYMY HISTORIE!

boxdel i budda wiedzą jakie mamy społeczeństwo i że na patusach najłatwiej się dorobić

mam nadzieje że za nie wiem pół roku wycieknie jakaś mapa tak jak z panda buy gdzie będziemy mogli w filtrach ustawić np. kto wyje*ał na losy powyżej 600zł i pokazuje się mapka, potem wykopowi detektywi by znaleźli te osoby, pijacazyny, alimenciarze, pewnie z zarzutami nad znęcaniem się nad dziećmi i gwałciciele albo z rabunkami
  • Odpowiedz
@eSUBA94 tylko weź też pod uwagę że takie Porsche trzeba utrzymać. Lanie paliwa to pół biedy. Gorzej jak się s-------i albo będzie trzeba wymienić hamulce. Z tych samochodów to najchętniej przygarnąłbym focusa
  • Odpowiedz
@Domen85: A on przypadkiem nie mówił, że przestanie robić te loterie bo każdy je robi?

Tak swoją drogą, dlaczego nie kupuje się losu tylko jakiś z-----y ebook? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jezu, jaki youtube był piękny zanim do gry weszły pieniądze.
  • Odpowiedz
  • 0
@MateMizu: owszem mówił, ale kto by się tym przejmował. Nepewno nie jego publika parapetów. Kupujesz e booka bo h----d jest zabroniony, takie obejście prawa.
  • Odpowiedz
  • 3
@paxtax: loteria jest legalnie załatwiona. Na to trzeba mieć pozwolenie itd. to jest sprytne ominięcie prawa bo nie kupujesz losu tylko e-booka. Los dostajesz gratis. Dodatkowo za e-booka jest 5%, a nie 23% podatku. A kto wygrywa nagrody nie wiem. Niby jest komisja, ale różnie to w życiu bywa.
  • Odpowiedz
@Domen85: szkoda, że przy podsumowaniu kosztów z ewentualnego najmu tego domu w Zakopanem, nie zrobił podliczenia ile dobry wujek Budda zarobi siana na naiwnych frajerach. No ale przecież walczył, żeby nie zostały podniesione ceny losów i udało mu się.

Także promocja. Kupować drodzy widzowie losów tego jeszcze nie było. Razem tworzymy historie. To wszystko dla Was moi kochani
  • Odpowiedz