Wpis z mikrobloga

@stuparevic: nie zapominajmy o tym, że ci hipokryci parę lat temu potrafili dać w mordę każdemu kto nosił taką torebkę pod pretekstem bycia pedałem.

Analogicznie z loafersami. Kiedyś #!$%@? a dzisiaj sami pomykają w obcisłych, przykrótkich spodniach i "mokasynach" żeby świnki wyrywać na Mazo / wstaw inne miejsce spotkań tego gatunku
  • Odpowiedz
@OstroS mi nie przeszkadza, choć śmiesznie wygląda, ale odpowiem: noszę tylko telefon, nim place i tam mam dokumenty, portfela w ogóle nie noszę (mam ale leży w domu).
W drugiej kieszeni pilot do auta.
Jak jestem sam to klucze do domu zostawiam w schowku w aucie, a jak z żoną to w ogóle nie biorę bo ona ma swoje w torebce.
Notes? WTF xd
  • Odpowiedz
Też zapinacie pasy jak chodzicie z ekipą po mieście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@stuparevic: może to śmiesznie wygląda, ale za to zapięty pas może uratować życie
  • Odpowiedz
@mlodir co komuś po telefonie jak jest zablokowany? Jak nawet odblokują po kradzieży to i tak już po zgłoszeniu na policji - wracam do domu i biorę na czas braku telefonu dokumenty czyli cały jeden olbrzymi dowód osobisty - więcej mi nie trzeba.
  • Odpowiedz
  • 1
@enforcer jesteś poza swoim miejscem zamieszkania, a samochód otwierasz telefonem. A jeśli trudna jest do wyobrażenia kradzież, to może zwykłe zgubienie, albo upuszczenie i rozwalenie telefonu będzie łatwiejsze do wyobrażenia
  • Odpowiedz
  • 5
@OstroS jedna kieszeń portfel, druga kieszeń pilot z auta i telefon. Klucze z domu w aucie. Jak nie jade autem to pilot z auta jest w domu, a w kieszeni klucze z domu.
  • Odpowiedz
  • 2
@mlodir nigdy mi nie ukradli, ani nie zgubiłem telefonu... za to klucze i portfel zdazylo mi sie zgubic.
Ja noszę telefon w jednej, a klucze do auta w drugiej, w aucie klucze do domu czekają i nara.
Uwazam zy wygladaja slabo te meskie nerko-pedalki
  • Odpowiedz
@stuparevic: w internecie to każdy odważny, na żywo podejdźcie do tych gości i powiedzcie im w oczy,że pedałka. Wtedy dopiero będzie wiadomo kto jest cwaniak. Nie rozumiem tego bólu, że ktoś coś ubrał. Zazdrościcie im,że mają grupę kumpli i są wysocy? Bo to jest taka nienawiść z tyłka.
  • Odpowiedz