Wpis z mikrobloga

@CZUOWIEK: piramidy finansowe istnieją juz od 100 lat, MLM powstał w 1934 roku więc troszkę z tą innowacją i możliwościami polecial. Biznes online ludzie robią od 30 lat zakładając sklepy internetowe i inne usługi. Giełda internetowa istnieje od 1992 roku, kryptowaluty od 2009 roku. Gdzie ta innowacyjność i możliwości?
  • Odpowiedz
@CZUOWIEK: pewnie mnie zlinczujecie ale generalnie pierwsza część wypowiedzi podoba mi się. Każdy niech żyje po swojemu, a nasze guilty pleasure jakim jest kręcenie beki z MLMiarzy, moglibyśmy spożytkować lepiej. Z tą różnicą, że ja na takim bezproduktywnym, nie przynoszącym wymiernych korzyści działaniu tracę kilkanaście/dziesiąt minut, a on na swoje bezsensowne, szkodliwe działania okraszone stratą finansową, poświęca kilka, jak nie kilkanaście godzin dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Technick20: Tyle, że ten tag wbrew pozorom nie jest tylko kręceniem beki. Można tu często znaleźć sporo informacji na temat tego, jak to wszystko działa "pod maską", a to z kolei może komuś pomóc uniknąć wdepnięcia w ten hehe byznes. Już samo to nagranie sporo mówi. Zauważ, jak typ to wszystko przedstawia: robota na etacie? Samo zło. Tak, jakby jedyne etaty jakie istniały to w fabryce smrodu i azbestu 40
  • Odpowiedz
@Technick20 #!$%@? każdy żyje po swojemu - jak złodziej okrada sklep to idzie do więzienia. Jak taki Oskar wciska ci bajeczki i okrada z czasu to dać mu medal xD

Wiesz nie ma absolutnie nic w życiu złego, że ćpun chce się zacpac w swoim domu - jego sprawa. Ale taki ćpun MLM iarz emanuje swoim ćpunstwem kłamiąc całe otoczenie wciągając ludzi do ćpania to jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
@Technick20 #!$%@? każdy żyje po swojemu - jak złodziej okrada sklep to idzie do więzienia. Jak taki Oskar wciska ci bajeczki i okrada z czasu to dać mu medal xD

Wiesz nie ma absolutnie nic w życiu złego, że ćpun chce się zacpac w swoim domu - jego sprawa. Ale taki ćpun MLM iarz emanuje swoim ćpunstwem kłamiąc całe otoczenie wciągając ludzi do ćpania to jest coś nie tak.
Całe te
  • Odpowiedz
@CZUOWIEK: dajcie kontakt do takich ludzi. Chciałbym sobie z kimś takim pogadać. Nie płacę podatków, ponad 150k miesięcznie do ręki. Jestem ciekawy jak ktoś taki będzie ze mną rozmawiać
  • Odpowiedz
@CZUOWIEK: powinno się publicznie udostępniać takie profile dla ogólnego linczu tego typu naciągactwa i #!$%@? gówna do głowy ludziom. osobiście bym mu #!$%@?ł za taką gadkę xD
  • Odpowiedz