Wpis z mikrobloga

Siema pytanie raczej do graczy coda na xboxie uzywajacych padów. Na jakim padzie gracie? Ogólnie dopiero się uczę kontrolera stąd też rozglądam się za jakimś z tylnymi przyciskami i trigerem na klik, ale wszystkie są przeraźliwie drogie np. Elite series 2 700zl, czy jakiś scuf za jeszcze więcej. Macie jakieś tańsze, sprawdzone, dobre alternatywy? Wiem, że można grać claw albo ustawić bumper jumper na podstawowym padzie od xboxa, ale na claw to mam za małe dłonie i mnie bolą jak tak pogram z godzinkę, a bumper jumper nawet byłby spoko o tyle, że kucanie/kładzenie się tą samą gałka co się strzela jest dla mnie mocno nienaturalne i tracę kontrolę nad recoilem.

#warzone #callofduty #pad #fps
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maklerino1244:
kup gamesir g7 jak człowiek. oczywiście ma czujniki Halla. nie wiem co mas zna mysli poprzez trigger na klik, ale jak Ci chodzi o to, że spusty działają 0 -1 a nie analogowo to też można ustawić.

nie brakuje ludzi uważających go za lepszego od elite. czy tak jest to Ci nie powiem, miałem od xa, miałem tego i jak dla mnie działają podbnie. ale nie aspiruje do pro
  • Odpowiedz
  • 0
@10129 też nie aspiruje na pro gracza, jadę na skilu wyrobionym za dzieciaka w fpsy na myszce i klawie, ale ostatnio mnie to nudzi i w sumie zainteresowałem się tematem grania na padzie. Dzięki za info, rzucę okiem na tego gamesira
  • Odpowiedz
@Maklerino1244: jest masa chinskich padów które się sprawdzą, są dokładki do padów microsoft. Elite w życiu bym nie kupił bo choć fajne to jebią się na potęgę. Ja jakieś 4 miesiące temu kupiłem flydigi vader 3 pro (200zł) i generalnie zadowolony jestem, hall effect jest, triggery z klikiem myszkowym są, dodatkowe 6 przycisków aczkolwiek 2 są pod ABXY co czyni je średnio użytecznymi. Co prawda na pleckach nie ma łopatek
  • Odpowiedz