Wpis z mikrobloga

6 lat posiadania tindera i badoo i zero jakiejkolwiek randki, zero, null, nic nawet takiej którą bym sam opłacił rozumiecie to, żadna dziewczyna nie chciała nawet wyjść ze mną tylko po to żeby za darmo się najeść
To jest smutne, ostatnio próbuje sobie wmawiać że nie potrzebuje drugiej połówki i że samemu też można być na prawdę szczęśliwym.
Ale to nie prawda, najzwyczajniej w świecie okłamuje samego siebie żeby było mi mniej przykro
#tinder #badoo #zwiazki #feels
MetalowyBieg - 6 lat posiadania tindera i badoo i zero jakiejkolwiek randki, zero, nu...

źródło: temp_file1949634561303240577

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślę że masz ujowe zdjęcia i Twój profil kompletnie nie zachęca. Byłam na tinderze, widziałam profile kolegów których znam i na żywo fajne przystojne chlopaki a te zdjęcia sobie takie słabe robili ze wyglądali jak jakieś kasztany. Poproś koleżankę albo siostrę żeby pomogła. Najlepiej ktoś kto zna Cię na żywo. Ale jak kompletnie nie masz nikogo do pomocy to możesz do mnie wysłać jakieś foty to pomogę wybrać.
  • Odpowiedz
ych znam i na żywo fajne przystojne chlopaki a te zdjęcia sobie takie słabe robili ze wyglądali jak jakieś kasztany. Poproś koleża


@MetalowyBieg: baby kłamia bo chca byc mile. Jakis powod musi byc skoro wygladasz zajebiscie a zerowe zainteresowanie
  • Odpowiedz
ostatnio próbuje sobie wmawiać że nie potrzebuje drugiej połówki i że samemu też można być na prawdę szczęśliwym.


Przynajmniej nie musisz chodzić na terapię i płacić, żeby Ci wciskali kit.
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg to moim zdaniem problem leży w gadce, bo jak się nie klei i dochodzisz z babami tylko do hobby i czym się zajmujesz to po prostu jest to nudnawe, oklepane i nie umiesz zagadać dalej.
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg jeżeli masz ciągle ten sam schemat rozmowy to go po prostu zmień. Nawet jak czujesz się z tym mniej komfortowo to spróbuj zagadać bardziej nonszalancko, agresywnie czy z jakimś żartem. Tak jak do tej pory nie gadałeś i zobacz efekty. Serio na start nie trzeba uderzać w banały “a jakie masz hobby, czym się zajmujesz”. W sumie pisz tak jakby Ci nie zależało, tj. nie zadawaj ciągle sam pytań, jak
  • Odpowiedz