Wpis z mikrobloga

co rok


@ppiasq: od Jakobsena mineły 4 lata, Lambrecht w przepuście to 5 lat temu, jeśli były jakieś większe kraksy w kolejnych edycjach to zupełnie typowe dla każdego wyścigu.
Od czasu Lambrechta, na cywilizowanych wyścigach zabili się Gino Mader czy Andre Drege (dosłownie miesiąc temu).
  • Odpowiedz
@Dzazder: ktoś pisał, że połamane żebra i coś tam jeszcze, ale raczej nic zagrażającego życiu. stan stabilny i przytomny, czyli dosłownie rozeszło się po kościach
  • Odpowiedz
@jagodowy_krol: Nie wiem jak z asfaltem w innych krajach, ale Etap 3 - zjazd z Góra Świętej Anny do Ścinawka Średnia. Byłem tam dzisiaj i zrobiłem ten zjazd parę minut za kolumną i powiem wam, że ten kto wybrał ten zjazd, to ło #!$%@?.... Kamienie zdążyły się obsypać miejscowo na drogę po kolumnie pojazdów (na początku przed kolarzami trochę samochodów jednak jedzie) droga bez większych dziur, ale wybitnie, ale to
  • Odpowiedz
@Kexu: nie bez powodu Geraint Thomas po zeszłorocznej edycji tdp powiedział, że po tak fatalnej nawierzchni to jeszcze w karierze nie jeździł.
no a chłop coś tam w swej karierze zwiedził. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@w00nski: ehh psując zabawę powiem że został przez kogoś skwitowany bo nie takie ogórki jeździł, a równie dobrze mógłby się wypowiedzieć na temat swojego "podwórka". Zachował się jak rozkapryszony bachor który został wysłany na wyścig którego nie chciał jechać, a tymbardziej nie w tej roli czyt. pomocnik Kwiatkowskiego. Podczas trwania wyścigu strzelał już fochy i nie stawił się m.in na podium po czasówce (3miejsce) za co został ukarany.
  • Odpowiedz
  • 3
@w00nski tylko że Thomas zapomniał że u niego w kraju czasówki organizuje się na drogach z takimi dziurami że owce wychodzą na asfalt i jedzą sobie trawkę która tam wyrosła więc niech nie #!$%@? głupot.
  • Odpowiedz
@Desmosedici: @Pegos pełna zgoda. Oglądając tdp raczej doskonale wiemy, że aż tak źle nie ma. Wręcz przeciwnie. Poprawia się to z biegiem lat. Bardziej chodziło o te pojedyncze momenty, które potrafią zrobić różnicę, tak jak chociażby ten zakręt na podjeździe czasówki, gdzie wyłożył się Kelderman
  • Odpowiedz