Wpis z mikrobloga

Jeżeli te wzrosty w USA nie są tylko jednodniowym wystrzałem a końcem korekty. Będzie to oznaczać że dziadzio łoren bufet 2 raz w tym roku opędzlował Appla na lokalnym dołku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak, wiem że zarobił na tym obrzydliwe miliardy dolanów. Co nie zmienia faktu że ostatnimi czasy sprzedaje na równi z nami ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gielda
Talarsson - Jeżeli te wzrosty w USA nie są tylko jednodniowym wystrzałem a końcem kor...

źródło: 1000009847

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@kazik34: Z tym że narracja na wykopie i w brukowcach była jedna ,,Wyrocznia z omaha sprzedał apple czeka nas krach" ludzie mogli mylnie podążyć za tym newsem i stracić sianko.

Ogólnie mam szacun do buffeta ale brać go jako wyznacznik dla ruchu na rynku to lekka beka.
  • Odpowiedz
@Talarsson: nie byłbym taki cwany, też cisnąłem bekę z dziadka jak #!$%@?ł promy czy tam linie lotnicze, cwany byłem jak #!$%@?, a później ja wisiałem na haku przez rok a dziadu kupował w dołku wszystko -50%
  • Odpowiedz
@Talarsson: dziadzio ma juz tyle tych miliardow, że nie zlapanie lokalnej gorki mu oblatuje, przede wszystkim chroni zgromadzony kapital a nie poluje na niebywale zyski. Wiekszosc hajsu przeciez kisi na obligacjach 5%. W sumke szkoda, ze odrzucil zachety Muska do inwestowania w jego spolki, moze dzieki temu ludzkosc by dostala jakiegos technologicznego boosta a tak to tylko pomaga fed w jeszcze wiekszym dorabianiu sie na cyferkach z komputerow, sam juz
  • Odpowiedz