Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytań do ludzi, którzy "uczęszczali" do szkół policealnych jak np. Żak lub Cosinus, lub na studia tylko dla potrzymania statusu ucznia/studenta: czy mając mniej niż 50% frekwencji byliście wykreśleni dopiero pod koniec semestru - czerwcu, wrześniu czy wcześniej? W przypadku szkoły policealnej Żak, jeśli pójdę na płatny kierunek, to będzie mniejsza szansa że ktoś się do mnie przyczepi?
Worst case scenario, to zostanie w-------m w środku semestru, wtedy w zasadzie nic już się nie da zrobić aż do otwarcia rekrutacji na nast. semestr, więc tego bym chciał uniknąć

#studia
#cebula
#zak
#cosinus
#pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@krzys27: Jeśli chodzi o Żak, to mają do 14 września (chyba) rekrutacje, ja zapiszę się na kierunek płatny (100zl na miesiac) zeby mieć większe prawdopodobieństwo że nikt mnie nie wywali w trakcie semestru.
Wywalają w lutym. Dostajesz legitke, możesz korzystać z ulg po pierwszym podpisie ze zjazdu
  • Odpowiedz
@Brzuchol00: jak to jest z tymi uczelniamj policealnymi? Czytalem, ze na nich dostaje sie status sluchacza i nie ma mozliwosci dostania legitymacji studenckiej - totalne wykluczenie ze znizek. Tylko (aż) jestes zwolniony z ZUSu
  • Odpowiedz