Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest tu jakiś ekspert od #blackpill? Niech mi ktoś wyjaśni czemu blackpill nie działa wśród Ukraińców?!
Jedno z moich postanowień w tym roku było dużo wychodzić z domu nawet samemu i wychodzę gdzie się da. Mam w robocie też dużo Ukraińców, sąsiadów, generalnie dużo styczności. Nie wiem jak to działa ale na prawdę laski super sztuki minimum 7/10 i często mają chłopa, który wygląda jak wyjęty spod monopolowego. I nie mówię tu o bogatych parach żeby była jasność! (bo takich też często widać na ulicach)
Na prawdę ci goście wyglądają jak pijaczki z polskiej wsi 30 lat temu (bez obrazy).

#przemyslenia #ukrainki #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #wyglad #hipergamia #tfwnogf #przegryw #redpill #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim może działa to, że Ukrainki wola być że swoimi niż jakąś s--s zabawka. To tak jakby Polki jechały do Niemiec i nagminnie wiązały się z Hansami, wierząc że ten je kocha. P---------a to co innego - chwilowe wejście do dziury i benefity. Stały związek... No właśnie... Jak tu kogoś złapać za tyłek i być na względnie równych prawach a nie zostać podwójnie wyru( ͡º ͜ʖ͡º)ną
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kolego, poczytaj o beta stronie hipergamii.

Przeważająca większość przeciętnych/brzydkich facetów, którzy mają ładną kobietę to po prostu związek na zasadzie beta płaci i to wszystko.

Ukraińcy, Ruskie to zazwyczaj cucoldy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chodzi o to że Ukraina to taka trochę polska, cofnięta o 20 lat. U nas za kilka minut pokazywania cyców na twichu polecisz na kilka dni do Egiptu, tam możesz poskakać po hebanowych babelach, jednocześnie wrzucając tysiące fot na insta. Natomiast na Ukrainie życie toczy się inaczej i wiadomo że jest tysiące wyjątków, ale ogół Ukrainek jest w (mniejszym lub większym stopniu) "wykluczony cyfrowo" co wynika choćby z braku
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @kupkesobieciagne: tylko że u nas beciaki płacą za otyłe karyny 2/10 a te i tak skok w bok. Szczerze? Na miejscu takiego Ukraińca sam bym był beciakiem jeśli w zamian mam 8/10 laskę. U nas taka 6/10 w makijażu już ma ego w kosmos i wydaje jej się że fotomodelka.

  • Odpowiedz
Na miejscu takiego Ukraińca sam bym był beciakiem jeśli w zamian mam 8/10 laskę.


@mirko_anonim: Ty chyba już jesteś beciakiem z takim mindsetem. Nie ma kobiety na tej ziemi, dla której warto być beciakiem, bo bycie beciakiem samo w sobie jest tragedią. No i beciak nie "ma" tej laski, tylko ta laska go wykorzystuje, dając w zamian nic, ewentualnie czasami usługi prostytutki.
  • Odpowiedz
@SonidoStark: bo brali śluby w młodym wieku, u nas zwykłe rozstania par po roku zamieszkania razem nie wchodzą do statystyk po prostu

@mirko_anonim w rosji i chyba w/na ukrainie też jest naprawdę statystycznie (a nie tak jak w polsce) więcej kobiet niż mężczyzn i to one musza konkurować o chłopa. No i może mają większe parcie na jakikolwiek związek bo same nic nie znaczą tym bardziej na wsi czy
  • Odpowiedz