Wpis z mikrobloga

ja bym chciał tylko zauważyć, że ogłoszenie kłamie, bo Mercedes nie stosuje skrzyń dct tylko hydrokinetyki w a klasie nawet w amg, ale to tak off-topic


@TypowyDaltonista: w AMG masz dwusprzeglowa - łatwo poznać, bo przecież to strzela przy zmianie biegów jak p------e nawet na fabrycznym "cichym" wydechu (bo jeszcze był fabryczny w wersji głośnej )xD
  • Odpowiedz
@Euphor: za 60 tys to pewnie latają te 150 KM wersje i to pewnie i tak niska cena nawet na nie, a to jest AMG. Pewnie jest zajechane, bo widać że otomoto podaje, że cena 89 tys jest poniżej sredniej
Nie chcę mi się odpalać otomoto, ale podejrzewam że za dobry egzemplarz to trzeba mieć minimum 130 tys
  • Odpowiedz
@Drezno619: pamiętam jak mój kuzyn dał się w to wkręcić i wtedy zaczął strugać wielkiego biznesmena na tych wszystkich stories, a prywatnie wynajmował mieszkanie, jeździł #!$%@?ą astrą b w kombi i dorabiał w marketach jako kierownik zmian oraz osoba od ustawiania produktów danej marki, etykietą do przodu xD. Próbował mnie w to wciągnąć wielokrotnie, aż doszło do takiego spięcia, że nie odzywamy się po dziś dzień, a to już będzie
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko dobra to brzmi lepiej od golfa, ale dalej jakoś nie jestem przekonany do tego dźwięku
@xxxmen właśnie nie słyszałem złych opinii na temat tego silnika jak na przykład o 0.9 tCe, ale mercedesowi jednak nie wypada robić takich zagrywek nie wspominając nawet o jakości plastików w środku i całym wnętrzu trzeszczącym (nie mylić z jakością ogólną materiałów która raczej pozostała na dość wysokim poziomie z tego co słyszałem)
  • Odpowiedz
@TypowyDaltonista: no ale od dawna to robia sprzedajac kangoo jako citana. Mialem znajomego ktory jak wchodzil citan to kupil nowke i jak mu sie mowilo ze to kangoo z znaczkami mercedesa to mowil ze calkiem inne auto i inna jakosc XD
  • Odpowiedz
@xxxmen niektórym nie idzie przetłumaczyć, w citanie mi się podoba to co zrobili z prędkościomierzem, gdzie jeśli dobrze pamiętam 60km/h jest na szczycie i jest progresywny przez co masz inne odczucie prędkości patrząc na zegary
  • Odpowiedz